Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

edebiyat dergisi

e.prenses_138

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar öncelikle merhaba bana edebiyat dergisi kapağı lazım ödevim olduğu için nisanın ikinci haftasına kadar vermem gerekiyor ben pek anlamıyorum yardım edermisiniz acaba??? derginin adı tomurcuk olacak lütfen yardım edin :sweating::sweating:

Benzer konular

hayalgrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tam olarak ödevin nasıl bişe hemşerim yardımcı olmak isterim.. ama tam detayları ver ona göre bişe ayarlayım...

e.prenses_138

🌱Yeni Üye🌱
ya şimdi benim yıllık ödev konum edebiyat dergisi ve bir dergi kapağına ihtiyacım var ama isim yazılacak kısım boş olursa sevinirim daha karar veremedim isme yani derginin girişine arka plan umarım anlatabilmişimdir

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya şimdi benim yıllık ödev konum edebiyat dergisi ve bir dergi kapağına ihtiyacım var ama isim yazılacak kısım boş olursa sevinirim daha karar veremedim isme yani derginin girişine arka plan umarım anlatabilmişimdir

sana fikir vereyim..Sen yap daha iyi..Bir el yazısız fontu bul.. onunla bir şiir yaz..rengi beyaz olsun..Sonra o şiiri yukarıdan aşağı akan yazı şekline dönüştür. İlllustartörde distort tan yapabilirsin..Sonra bir divit ucu görseli bul . Hokkası ile olursa daha güzel olur..Onuda yazının bitiminde bi yere koy..Divitin ucu şiirin veya yazını bittiği yerde olsun..Arkaya sakallı entel görünümlü çok gölgeli suratı olan bir adam koy. Flu olsun ama. Odak noktası olmasın.. Odak noktası yazı ve hokka.. . En arkadada zemin siyah olsun..Üst tarafa derginin adınının fontunu ucu kıvrık veya ciddi bir font seç..Mesela coopperplate.. Derginin isminide "edebi düşün" koy..Umarım yardımı olur..Yapar da buraya yüklersen bizdenot veririz..