Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Edius 5 windows 7 yükleme sorunu

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha önce xp yüklü bilgisayarıma sorunsuz kurduğum edius 5 programını win7 yüklü makinaya kurduğum zaman hata veriyor uyumluluk sorunundan mı kaynaklanıyor yoksa sorunu başka yerde mi aramalıyım yani uyumluluk açısından bi sorun yok mudur?

Benzer konular

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
crakli hatta hemen hatanın mesajınıda ekliyorum konuya

hatanın resmi işte :
84794559.jpg

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu bir hata değil ki kardeş senden edius da yaptığın çalışmaları kaydedeceğin bir yer yada yeni bir dosya yaratıp o dosyayı göstermeni isteyen bir pencere bu :))))

win 7 de bende daha önce vistada kurduğum versiyonunu kurmayı denedim ama kurdurktan sonra bazı pencerelerde sorun yaşadım sonra internetten 5.1.2 versiyonunu indirip kurdum şu an sorunsuz çalışıyor

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
browse bölümü malesef çalışmıyor bu mesajı aldıktan sonra sadece xe basıp çıkabiliyorum :( bende bahsettiğiniz sürümü kurmayı deniyeyim bakalım yardımlar için teşekkürler tekrardan.

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu bir hata değil ki kardeş senden edius da yaptığın çalışmaları kaydedeceğin bir yer yada yeni bir dosya yaratıp o dosyayı göstermeni isteyen bir pencere bu :))))

win 7 de bende daha önce vistada kurduğum versiyonunu kurmayı denedim ama kurdurktan sonra bazı pencerelerde sorun yaşadım sonra internetten 5.1.2 versiyonunu indirip kurdum şu an sorunsuz çalışıyor

bahsettiğiniz sürümü indirip kurdum sorunsuz açıldı teşekkürler.

kaozbek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
edius 5.1.2 nerden bulabilirim??

selam arkadaşlar. edius 5.1.2 sürümünü nerden bulabilirim? şimdiden teşekkürler

kaozbek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler

ok. teşekkür ederim ilgi ve alakan için. selamlar

coltmonster

🌱Yeni Üye🌱
cok saol poyrazhan bende yeni sistemimde bu sorunu yasıyodum eline saglık bakalım olacakmı

coltmonster

🌱Yeni Üye🌱
valla bende sansızlık hıc bımeyecek sanırım. Yine sorunum düzelmedi v.5.11serial crack herseyi yaptım yinede satın almam gerektıgını soyluro v.5.12 setup ını ıse yüklemiyor. Bi önerin varmı dostum bu durumla ilgili yanlısmı yukledım sence ?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
valla bende sansızlık hıc bımeyecek sanırım. Yine sorunum düzelmedi v.5.11serial crack herseyi yaptım yinede satın almam gerektıgını soyluro v.5.12 setup ını ıse yüklemiyor. Bi önerin varmı dostum bu durumla ilgili yanlısmı yukledım sence ?

istersen birde uyumluluk modunu gidermeye çalış istersen. bu arada bişey daha soracağım sen edius5 versiyonunu kuramamışmıydın. çünkü onuda kuramıyorsan senin pc de bir sorun olabilir bana isletim issteminde değilde pc de bi sorun var gibi geldi. eğer imkanın varsa win7 kurulu başka bir bilgisayara kurmayı dene

coltmonster

🌱Yeni Üye🌱
bende kuruluydu zaten daha önceden poyrazhan v.5.0 crack felan hepsı orjinal mevzularını kurdum ama yınede 30 gün süre verdı bana velhasıl o 30 gün biti bende format attım pc ye topran herseyı sılıp bastan kurdum yukledım edıusu hala satın alma olayını söyledı bende senden aldıgım versiyonları yukledım kaldırıp hala aynı seyı soluyor crack kabul etmıyor bı turlu uyumluluk versiyonlarınında hepsini denedim :) yani sanırım bi çözümü yok. aynı dedıgın gıbı baska bir bilgisayarda bi daha yükleyecem bakalım ne olacak ilgin ve cevapların için cok saol dostum yüregine saglık

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende kuruluydu zaten daha önceden poyrazhan v.5.0 crack felan hepsı orjinal mevzularını kurdum ama yınede 30 gün süre verdı bana velhasıl o 30 gün biti bende format attım pc ye topran herseyı sılıp bastan kurdum yukledım edıusu hala satın alma olayını söyledı bende senden aldıgım versiyonları yukledım kaldırıp hala aynı seyı soluyor crack kabul etmıyor bı turlu uyumluluk versiyonlarınında hepsini denedim :) yani sanırım bi çözümü yok. aynı dedıgın gıbı baska bir bilgisayarda bi daha yükleyecem bakalım ne olacak ilgin ve cevapların için cok saol dostum yüregine saglık

eğer başka bir bilgisayarda da kuramazsan bende başka bir versiyonu daha olacak sanırım, olmazsa onu upload eder birde onu yollarım sana ama dediğim gibi önce sn win7 kurulu başka bir pc de bir dene sonucuda bana iletirsen sevinirim.
kolay gelsin...

s_avdac

🌱Yeni Üye🌱
coltmonster daki sorun bende de var.herseyi usulune göre kurup cracklesem de yine de 30 günlük sürüm diye karşıma uyarısı çıkıyor.
bundan önce Edius 4.5 kullaniyordum ama onda crack basarılı oluyordu.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
coltmonster daki sorun bende de var.herseyi usulune göre kurup cracklesem de yine de 30 günlük sürüm diye karşıma uyarısı çıkıyor.
bundan önce Edius 4.5 kullaniyordum ama onda crack basarılı oluyordu.

iyide bu sürüm benim win7 de sorunsuz çalışıyordu