Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Edius 6.1 Görüntü Yavaşlatma

Coco16

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar

Öncellikle ''poyrazhan55'' hocama teşekkurlerimi borç bilirim. Derslere başladım. Anlatımı ve bizlerle bunu paylaşması taktire şayan. Ben öcnelelri Corel ile başladım. Şimdi Eidusa geçtim. Biraz karışık gibi ama dersler sayesınde çözüyorum.

Benım bir kaç sorum olacak.

1- Görüntüyü Nasıl yavaşlatabilirim. Time effcetten denedim yapamadım.

2- Videoları editlerken videoda takılma oluyor.Ham halinde sıkıntı yok. Render yaptıgımda bu durum düzelir mi? yoksa ordada takılma meydana gelir mi?

3- 6.1 için değişik efecektler arıyorum. Oyuncu kilibi hazırlayacagımda. Boyutları büyük olmuyacak effectler.

Şimdiden teşekurler. Cevaplarsanız çok memnun olurum.

Benzer konular

swordof

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emreyazicioglu.com.tr
İnternet cafede oldugum için bakamadım ama yanlış hatılamıyorsam kısayolu "ALT + D" idi videonun üzerine sağ tıkla speed yaziyor karşına çı8kan pencerede %100 yazar azalttıkça video yavaş çoğalttıkça hızlı ilerler en azından 5 te böyle idi

efrom_cs

🏅Acemi Tasarımcı🏅
speed ayarı ALT+E bileşimi ile yapılıyor. ama 25 kare yapılan çekimlerde yawaslatma ciddi sorun oluyor. 50 fps yüksek enstantane ile çekim yapılınca dha iyi sonuç alınabiliyor. Bir de Twixtor isimli AE pluginini incelemenizi tavsiye ederim. Takılma sorunu da sisteminizden kaynaklanıyor olabilir, benim bir önceki sistemimde render edince dha fazla takılıyordu tuhaf bir sekilde. Degisik seyler oluyordu 5D ile çekilen görüntüler takılıyordu, baska kameralar takılmıyordu falan. Sisteminizi güçlendirin siz :)