Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

EDIUS Dersleri

Merot

🌱Yeni Üye🌱
Usta türkçe anlatımını bulamazmıyz?

demircan256

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar elimde edıus 5 var..full..ancak ben bunu nasıl kurabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz...size program dosyasının resmini veriyorum burda nasıl başlmama gerek bana açıklarmısıız...Yani normal bir program nasıl kurulur biliyorum..setup'tıklarsın kurmaya başlar ve sonrasında serial isterse serial girersin..ama burda hem serial hem crack var..kafam karıştı...

dosya içeriği bu şekilde..

33782455.jpg

saygılar...

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar elimde edıus 5 var..full..ancak ben bunu nasıl kurabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz...size program dosyasının resmini veriyorum burda nasıl başlmama gerek bana açıklarmısıız...yani normal bir program nasıl kurulur biliyorum..setup'tıklarsın kurmaya başlar ve sonrasında serial isterse serial girersin..ama burda hem serial hem crack var..kafam karıştı...

Dosya içeriği bu şekilde..

[ımg]https://img530.imageshack.us/img530/3621/33782455.jpg[/ımg]

saygılar...

sevgili kardeşim burda crack paylaşmak yasak ama sana şunu söyleyeyim ilk önce serial isteyecek senden seriali gireceksin ardından kurulum bittikten sonra crack dosyasının içindekileri kopyalayıp yapıştırma suretiyle crack yapacaksın. çok detaya giremedim kusura bakma

AdemRuhlu

🌱Yeni Üye🌱
videolar için teşekkürler...
Ancak şunları türkçe yapsaydınız daha hoş olacaktı. Yabancı dil olunca anlamakta zorlanıyor insan...
Yine de teşk...

mehmet zekii

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekürler bana çok yardımcı oldu... eklin kişiden lalah razı olsun