Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

edius

helenistik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar. benim bu programla ilgili derslere vs bilgilere ihtiyacım var forumumuzda yok fakat aranızda bilenler var ise şayet iletişim kurabilir miyiz.

Benzer konular

turkmen_san

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aynı dertten bende müzddaribim arkadaşlar yokmu yardımcı olacak biri

helenistik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
turkmen-san şayet bulabilirsem bilgilerimi seninle paylaşırım olur mu?

türkmen-san ************ bu sitede işine yarayacağını düşündüğüm bir çok şey var bakmanı öneririm.

federal1905

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben edius u biraz biliyorum yani kısa film kurgusu yapıyorum ben yapamasam bile iletişim fakültesinde okuyorum sanat evimiz var bilen arkadaşlar var sorarım onlara ama tabiki ben hiç bilmeden aldım elime öğrendim en iyi öğrenme yöntemidir.

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
Edius hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz arkadaşlar ben yerel bir tv de reklam grafikeriyim kullandığım program edius 3-4 şimdide 5 e geçiyorum bildiğim ve elimden gelen birşey olursa seve seve yardımcı olabilirim..

al_muallim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
edius ile ilgili problem ve bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim,,

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Edius hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz arkadaşlar ben yerel bir tv de reklam grafikeriyim kullandığım program edius 3-4 şimdide 5 e geçiyorum bildiğim ve elimden gelen birşey olursa seve seve yardımcı olabilirim..

Edius programı hakkındaki bilgilerinizi birilerinin sormasını beklemeden bir başlık altında toplayarak paylaşıma açarsanız daha faydalı olacağı kanısındayım

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
Çok Kapsamlı bir program.Ayrıca program herkeste yok dediğim gibi sorusu olanlarla başlasak ilk önce daha iyi olur belki site yöneticileri EDIUS başlığında bir kategori açarlar ve dahada kapsamlı olur çünki gerçekten mantık ötesi bir program...

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok Kapsamlı bir program.Ayrıca program herkeste yok dediğim gibi sorusu olanlarla başlasak ilk önce daha iyi olur belki site yöneticileri EDIUS başlığında bir kategori açarlar ve dahada kapsamlı olur çünki gerçekten mantık ötesi bir program...

İstek yaparsanız açarlar

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
konu açıldıda ne oldu ki arkadaşlar edius 5 in arayüzünü anlatan ilk görsel dersi hazırlayıp paylaşıma sundum bakanların sayısı 100 kişiyi bile bulmadı çok garip gerçekten

KURBAN

🌱Yeni Üye🌱
selamlar arkadaşlar bana acil tarafından edius 5 te kullanabileceğim bir procoder lazım lütfen yardımcı olujn lütfen kurgum bitti ama çıkış sadece mpeg jenerik alabiliyorum mpeg - 2 alamıyorum edius 4.6. da ki procoderı kurdum ama olmadı ne yapmalıyım...

ngenc34

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ngproduksiyon.net
slm arkadaslar edius ve serileri hakkinda ne sormak istiyorsaniz buyrun edius, finalcut, sony vegas , after effect cinema 4D bu programlar hakkinda sormak istediklerinizi sorabilirsiniz bende tv de grafikerlik yapiyorum ayriyetten klip montaji yapiyorum sorularinizi yazi cevapliyim ok birebir kurs olarakda yardimci olabilirim