Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Edius'ta oynayan videoda herhangi bir yere zoom in/out yapma

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Ediusta bi videonun herhangi bir yerine zoom in zoom out yapabilme şansımız varmıdır varsa nasıl yaparız anlatırsanız sevinirim,herkese teşekkürler...

Benzer konular

AYDINS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanırım 3d picture in picture efektiyle yapabilirsin.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar Ediusta bi videonun herhangi bir yerine zoom in zoom out yapabilme şansımız varmıdır varsa nasıl yaparız anlatırsanız sevinirim,herkese teşekkürler...

3 d pip ile yapabilirsin ama bunu yazarak anlatmak isterdim aslında imkansız değil ama zor bir anlatım olur yazarak yani en iyisi sen benim dersi bekle

dream_15

🌱Yeni Üye🌱
ne zaman gelecek 4 gözle bekliyoruz ya bide benim videodan resim almayı hala halledemedim :(

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bekliyorum hocam bende derslerinizi ilginiz için de tekrar teşekkürler :)

dream_15

🌱Yeni Üye🌱
1. dersi indirmedim galiba benimki malesef kotalıda :(

dream_15

🌱Yeni Üye🌱
Zafer abi msn ni ekledim hiç açmıyosun bir türlü irtibata geçemedik ne yapalım ?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
genelde geceleri açarım ama her zaman değil tabii
görüşemezsek, olmazsa telefonla hallederiz dostum önemli değil

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
rica ederim kardeş estağfurullah yardımcı olabilirsek ne mutlu bize olmazsa sen bana msn den de mesaj yollayabilirsin

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 d pip ile yapabilirsin ama bunu yazarak anlatmak isterdim aslında imkansız değil ama zor bir anlatım olur yazarak yani en iyisi sen benim dersi bekle

hocam dersinizi bekliyorum bi türlü beceremedim videolu olmasa bile bikaç satırla açıklarsanız (müsait zamanınınzda videolu derside bekleriz tabi :) birde green screen olayını ediusta becerebilirmiyiz yada bu iş için en iyi program hangisidir bu konudada yardımcı olursanız hem ben hemde diğer arkadaşlara çok yardımcı olmuş olursunuz.

alim sivasli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam beyler edıus anlatım vıdeolarına ıhtıyacım var paylasırsanız cok sevınırım...

SessizLigeBekci

🌱Yeni Üye🌱
resim almak için resim alacağın videoyu seç CTRL+T yap resim otomatik Bin'e gelir