Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

EDIUS'ta şaşırtan hata ! .mov dosyalarını tanımıyor :-S

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
poyrazhan abimin geçen aylarda paylaştığı background ve geçişleri tanımadı.Bir çalışma hazırlayacaktım ama ne geçişleri ne de arkaplanları tanımadı.ne yapabilirim ? Sorun neyden kaynaklanabilir ?

Benzer konular

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
poyrazhan abimin geçen aylarda paylaştığı background ve geçişleri tanımadı.Bir çalışma hazırlayacaktım ama ne geçişleri ne de arkaplanları tanımadı.ne yapabilirim ? Sorun neyden kaynaklanabilir ?

dostum o backroundlar bende sorunsuz çalışıyor ama şunu hatırlatayım belki aynı şey değil ama bazen edius normal video dosyalarını sadece ses dosyası olarak görürüyor o zaman mutlaka codek paketi kurmanız gerek.

bir hatırlatma daha yapayım bu senin sorunun ile ilgili eğer edius görmediyse ulead ı dene orda görecektir mutlaka dosyaları mpeg2 olarak tekrar render et o zaman kesin edius görecektir zaten amaç arka planı kullanmak değil mi ha öyle ha böyle

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Abi önerilerin gerçekten mantıklı onu uygulamadan önce programı kökten silip geri yükleyeyim dedim,sabırla uninstall edip tekrar yükledim ve artık .mov ve .jpeg'ler çalışıyor. Hadi .mov'u okumamasını anladım .jpeg'i neden görmüyodu şaşırdım. :- ) Şu an sorun çözüldü. :- )