Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler - Türkiye Geneli

bilkeytuzla

🌱Yeni Üye🌱
Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: DÜNYANIN İLK YETENEK BAZLI İŞ PROJESİ

KİŞİSEL YETENEĞİNE UYGUN ALANDA ÇALIŞMAK İSTEYEN

HER MESLEK GRUBUNDAN

ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR

ÇALIŞMA POZİSYONLARIMIZDAN HANGİSİNE DAHA YATKINSANIZ O ALANDA GÖREV ALACAKSINIZ

Aşağıdaki Çalışma Alanlarından Birinde Yeteneğiniz Olduğuna İnanıyorsanız Başvurabilirsiniz

Microsoft Office Programlarının İnternet Üzerinden Kullanımı İle Raporlama İşlemleri
( Günlük Minimum 2 Saat )

Web Sayfalarının ve Forum Sitelerinin Yönetiminde Görev Alabilecek Teknik Altyapıya Sahip Kişiler

Online Konferans Odalarımızda Mikrofon Kullanarak Canlı Yönlendirme Yapabilecek Kişiler

Eğitim Alanında Tecrübeli Online Eğitim Dökümanları Hazırlama ve Sunumunda Görev Alabilecek Kişiler
( Günlük Minimum 4 Saat )

Yazılı Online Destek Platformumuzda Görev Alacak Canlı Yardım Tecrübesi Olan Kişiler

Çağrı Merkezi veya Halkla İlişkiler Tecrübesi Olan Telefon İle Arama Organizasyonlarımıza Görev Alacak Kişiler
( Minimum 6 Saat )

İnternet Reklamcılığı Konusunda Deneyimli , İnternette Çok Zaman Geçiren Kişiler
( Minimum 4 Saat )

*** Facebook , Msn Tarzı Paylaşım Platformlarında Reklam Görevi Yapacak Kişiler
( Minimum 4 Saat )

E-posta: rainboy37@hotmail.com

Telefon: 0507 755 91 62

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

mehmet zaroglu

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.cnkrt.org
Ek iş -Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: DÜNYANIN İLK YETENEK BAZLI İŞ PROJESİ

KİŞİSEL YETENEĞİNE UYGUN ALANDA ÇALIŞMAK İSTEYEN

HER MESLEK GRUBUNDAN

ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR

ÇALIŞMA POZİSYONLARIMIZDAN HANGİSİNE DAHA YATKINSANIZ O ALANDA GÖREV ALACAKSINIZ

Aşağıdaki Çalışma Alanlarından Birinde Yeteneğiniz Olduğuna İnanıyorsanız Başvurabilirsiniz

Microsoft Office Programlarının İnternet Üzerinden Kullanımı İle Raporlama İşlemleri

Web Sayfalarının ve Forum Sitelerinin Yönetiminde Görev Alabilecek Teknik Altyapıya Sahip Kişiler

Online Konferans Odalarımızda Mikrofon Kullanarak Canlı Yönlendirme Yapabilecek Kişiler

Eğitim Alanında Tecrübeli Online Eğitim Dökümanları Hazırlama ve Sunumunda Görev Alabilecek Kişiler
( Günlük Minimum 4 Saat )

Yazılı Online Destek Platformumuzda Görev Alacak Canlı Yardım Tecrübesi Olan Kişiler

Çağrı Merkezi veya Halkla İlişkiler Tecrübesi Olan Telefon İle Arama Organizasyonlarımıza Görev Alacak Kişiler
( Minimum 6 Saat )

İnternet Reklamcılığı Konusunda Deneyimli , İnternette Çok Zaman Geçiren Kişiler
( Minimum 4 Saat )

*** Facebook , Msn Tarzı Paylaşım Platformlarında Reklam Görevi Yapacak Kişiler
( Minimum 4 Saat )

E-posta: rainboy37@hotmail.com

Telefon: 0507 755 91 62

İlanınızla ilgileniyorum. Mail atıyorum. Cevabınızı bekliyorum. Mail adresim : mehmetgrafik0637@hotmail.com

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Burası daha çok grafik tasarımcılara yönelik bir forum sitesi böle bir ilanın bu sitede ne işi var

bilkeytuzla

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker arkadaşlarımız bu işi rahatlıkla ve profeyonelce yapabilecek düzeydeler öle düşündüğümden verdim bu ilanı .. moderatörlerimizde yararlı olacağını düşündükleri için onaylamışlar teşekkür ederim kendilerine