Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

epson dx5 kafa çin malı makinalar...

mamies26

🌱Yeni Üye🌱
çin malı epson dx5 kafalı makina kullanan arkadaşlar bigilerini
paylaşabilirlermi? acaba nasıl bi makina ne gibi artı ve eksileri var...baskı maliyetleri fiyatları...

hdbaski

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mamies mesajını yeni gördüm,cevap yazmak istedim,epson dx5 kafalı makinalar şuan piyasadaki en iyi baskı kalitesini yakalayacağın makine,HD baskı yapabiliyorsun,boya maliyeti solvent makineler ile aynı (+ ları solventten daha iyi en azından sağlığa zararlı değil eco solvent makine) makine tek kafa baskı ömrü solvente oranla daha uzun.Makinayı gelip görmen lazım Makinayı Yurdakul ithalat olarak türkiyeye biz getirmekteyiz düşünrsen bana mesaj at iletişim bilgilerimi veriyi,elimizde hazır epson dx5 starjet marka makinamız mevcuttur.

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mamies mesajını yeni gördüm,cevap yazmak istedim,epson dx5 kafalı makinalar şuan piyasadaki en iyi baskı kalitesini yakalayacağın makine,HD baskı yapabiliyorsun,boya maliyeti solvent makineler ile aynı (+ ları solventten daha iyi en azından sağlığa zararlı değil eco solvent makine) makine tek kafa baskı ömrü solvente oranla daha uzun.Makinayı gelip görmen lazım Makinayı Yurdakul ithalat olarak türkiyeye biz getirmekteyiz düşünrsen bana mesaj at iletişim bilgilerimi veriyi,elimizde hazır epson dx5 starjet marka makinamız mevcuttur.

bu makineler hakkında görüşmek isterim

ottova

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım epson dx5 kafalı makinasına ihtiyacım var benim ile irtibata geçebilirmisin

ankaradijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Epson dx5 kafalı dijital baskı makineleri 1920x1080 full hd kalitesinde iç ve dış mekan baskı yapmaktadır.Dijital baskıları kokusuz ve maliyeti düşüktür.Epson dx5 kafalı dijital baskı makineleriin satışını yapmaktayız.Dijital baskı makinesi alana,olympos 135 cm plotter kesici çizici hediye ediyoruz.Bilgi almak için,sol taraftan üye bilgilerimde internet siteme bakınız.

meraba kardeşim geçen gün senın ilanını istanbuldaki makinacım ile görüştüm onlarda getiriyorlarmış ben hd baskı diye firma ismini söyledim oda bana senın getirdigin makiinanın tek kafa oldugunu ve işe yaramadıgını söyledi tabi makina satan sektördekiler genel olarak birbirini kötüledigi için ben kayle almadım ama tek kafamı bilgi verirsen seviniriz

sancar25

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.plotter.name
Epson dx5 kafalı FULL HD dijital baskı makineleri satışını yapıyoruz.Epson dx5 kafa dijital baskı makineleri ile full hd kaliteli dijital baskı alırsınız.Boya maliyeti ekonomiktir,kokusuz olduğu için sağlığa zararlı değildir.Bilgi almak için,profil bilgime bakın.

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Epson DX5 kafalar 3.5 pikolitredir boya olarak ecosolvent boya kullanabilir, normal solvent boya kullanamaz bu sebepten ötürü dış mekan kalıcılığı 1 sene civarıdır üstelik araç kaplamak oldukça risklidir çünkü boya çizilebilir ama baskı kalitesi çok yüksektir.

interdijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.interdijital.net
Epson DX5 kafalar 3.5 pikolitredir boya olarak ecosolvent boya kullanabilir, normal solvent boya kullanamaz bu sebepten ötürü dış mekan kalıcılığı 1 sene civarıdır üstelik araç kaplamak oldukça risklidir çünkü boya çizilebilir ama baskı kalitesi çok yüksektir.

Burda yanlış bilgilendirme sözkonusu;
epson dx5 kafa eco solvent makina örneğin neo-jet makina gibi baskıdan sonra tırnakla veya metalle çizilmez.Bu konuda ar-ge yapıldı,kullandığın boya ile ve makina ile ilgili bir durum.İsteyene folyo baskı numune gönderilir.Ayrıca dış mekan kalıcılığı 1 sene yazılmış,2 yıldır satışta olmasına rağmen solma yok,isteyene yine bu konuda numune gönderilir.

interdijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.interdijital.net
epson dx5 makina kafaları hakkında

epson dx5 kafa eco solvent makina örneğin neo-jet makina gibi baskıdan sonra tırnakla veya metalle çizilmez.Bu konuda ar-ge yapıldı,kullandığın boya ile ve makina ile ilgili bir durum.İsteyene folyo baskı numune gönderilir.Ayrıca dış mekan kalıcılığı 1 sene yazılmış,2 yıldır satışta olmasına rağmen solma yok,isteyene yine bu konuda numune gönderilir.

interdijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.interdijital.net

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Epson DX5 kafayı epson kendi inkjet printerlarında kullanıyor, üretilen kafa solvent boyaya uyumlu olarak üretilmedi su bazlı olarak üretildi ama piyasada kafaya yapılan bir kaç değişiklikle eco solvent boyayla kullanılıyor, malesef kafalar kalitesiz boyalarla kullanıldığında ömrü oldukça azalıyor ve buda ekstra kafa maliyeti demek üstelik birde eco solvent boya yerine mild solvent tarzı bir boya kullandığınızda olabilecekleri tahmin bile edemiyorum ki bırakın Epson dx5 kafayı düşük pikolitreli Konica 14pl ve Seiko 12pl bile dış mekan dayanıklığı 1 sene civarıdır bu ortam koşullarına göre değişebilir (güneş nem ve diğer dış faktörler)

interdijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.interdijital.net
Epson DX5 kafayı epson kendi inkjet printerlarında kullanıyor, üretilen kafa solvent boyaya uyumlu olarak üretilmedi su bazlı olarak üretildi ama piyasada kafaya yapılan bir kaç değişiklikle eco solvent boyayla kullanılıyor, malesef kafalar kalitesiz boyalarla kullanıldığında ömrü oldukça azalıyor ve buda ekstra kafa maliyeti demek üstelik birde eco solvent boya yerine mild solvent tarzı bir boya kullandığınızda olabilecekleri tahmin bile edemiyorum ki bırakın Epson dx5 kafayı düşük pikolitreli Konica 14pl ve Seiko 12pl bile dış mekan dayanıklığı 1 sene civarıdır bu ortam koşullarına göre değişebilir (güneş nem ve diğer dış faktörler)

Epson yıllardır kafa üretmektedir bundan önce eco solvent olarak dx3, dx4,dx5,dx5.5,ve şimdide dx7 kafa modeli ile kendini kalitesi ile kanıtlamış durumdadır.Kafanın en büyük özelliği seiko-konica ve xaar gurubuna oranla problemleri minimal seviyededir.Fotoğraf kalitesinde baskılar alınmaktadır.

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Epson yıllardır kafa üretmektedir bundan önce eco solvent olarak dx3, dx4,dx5,dx5.5,ve şimdide dx7 kafa modeli ile kendini kalitesi ile kanıtlamış durumdadır.Kafanın en büyük özelliği seiko-konica ve xaar gurubuna oranla problemleri minimal seviyededir.Fotoğraf kalitesinde baskılar alınmaktadır.

Zaten kafanın kalitesini daha önce yazımda belirtmiştim tek sorun dx5 kafanın boya ile olan uyum sorunları.

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Baskıda Full HD ne demektir ki? Full HD bir video terimi, baskı terimi değil ki? Benim görselim 4000 * 8000 piksel ise...1920 * 1080 piksele mi düşürecek yani?

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Baskıda Full HD ne demektir ki? Full HD bir video terimi, baskı terimi değil ki? Benim görselim 4000 * 8000 piksel ise...1920 * 1080 piksele mi düşürecek yani?

Doğru yıllardır bu işi yaparım ilk defa dijital baskı da full hd deyimini duydum :rofl:

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Blue Ray DVD de oynatabilecek mi yani bu printer?