Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

epson dx5 kafa çin malı makinalar...

ismet12

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Bana Niprint RJ6-180E cift kafali baski makinasini calistirmam icin yardimci olacak bir arkadas var ise gereken ücret ne ise vermeye hazirim

Email: info@msp-print.ch
Telefon. 0041764109554

Saygilar

hdbaski

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
,,

güvenemedim, makine almadım diye yapılan yoruma bak abi... Güvenilir satıcıyı aramak, kazıklanmamak, iyi hizmet almak, verdiğimiz paraların karşılığını istemek suç demekki... Makine alacak arkadaşlara tavsiyemdir, merdiven altı, bugün var yarın yok firmalardan, sözünde durabilecek kişilerden makine almaları... :)

Biz makinelerimize Türkçe kullanma kılavuzlu satıyoruz.Profosyonel video çekimi yapıyoruz.Firma sahibi dahil,Bizim yanımızdaki yardımcılarımız,en az 4 yıllık üniversite mezunu kişiler.,piyasadan %30 indirimli makina satıyoruz,Gerektiğinde her türlü kolaylığı yapıyoruz,Bumudur kazıklanmak?çözüm üretiyoruz.Önce bizleri eleştirmeniz için küçükte olsa bir hizmetimizi,veya ürünümüzü almanız öyle yorum yapmanız daha iyi olurdu.

espiyelireklam

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba
Ben giresun espiyeden yusuf,,,,
Bu sektörde yeni sayılırım.İnter dijital'den epson dx5 makine aldım,gayet iyi makine,satış sonrası online olarak xp kaynaklı sorunlar hemen halledilebiliyor.Makinayı 5 aydır kullanıyorum,donanım olarak bir sorun çıkarmadı.Bu makinayı almadan önce bütçem yüzünden xaar tavsiye etmişti çevremdekiler,iyikide almamışım çünkü Espiyede makinası olanında işlerini yapmaya başladım.Not:Espiyeli tabelacı yusuf dendiğinde googleda telefonum gözükmektedir.

hakan37

🌱Yeni Üye🌱
mesajına cevap kardeş epson dx5 makinemiz mevcuttur dilerseniz görüşürüz bendeki epson DX 5 kafa makinemiz dekotoya ve plostrene direk baskı yapıyor ve ruladan rulaya bütün malzemeye baskı yapabilen makinedir bilgilerinize arz ederim ve kampanyalı makinelerimiz şu an sahiplerini bekliyor

korny

🌱Yeni Üye🌱
ben ismini vermek istemedigim bir firmada teknisyenim dx5 ler cok güzel boyave maliyet acısından cok uygun ama ben tek kafalı epson tercih ederim yaklaşık piyasada 15 yıllık bir teknik servis tecruben var umarım kulak arkası etmesiniz..

izdiba

🌱Yeni Üye🌱
Uygun fiyatlı dx5 160-180cm civarı bir dijital baskı makinası arıyorum. Sıfır ya da temiz ikinci el olabilir. Satıcı arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

thepheaton

🌱Yeni Üye🌱
160cm yada 250cm

arkadaşlar; bana ufak dış mekan baskı makinası lazım
ne almalıyım?
2.el yada sıfır olabilir yardımınızı bekliyorum

kartonstand

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar DX5 makineyi yakın zamanda alanınız var mı? yada mesajı okuyanlarınız?

dx5 veya dx7 bir makine düşünüyoruz. m2 hızı 15-16/saat olsun kafi.

yeni alan yada senesini doldurmamış halen kullanan arkadaşlarla fikri alışverişi yapmak isterim.

senolerkan88

🌱Yeni Üye🌱
S.a. Herkese hayırlı işler dilerim ben daha yeni epson dx5 .ft kafa aldım kullanıyorum eğer iyi bir kullanıcı iseniz yapmanız gerekeni yaparsanız size servis sorunu çıkarabilecek bir makine değil benimkisi yeni vizyon bir nakine eski epsonlarda değil çin en büyük firmalarında olan sky color firmasının amerikaya bile mal veren bir firma eğer kıstas alınacak olunursa

senolerkan88

🌱Yeni Üye🌱
Sevgili kardeşim almanı tavsiye ederim ben daha yeni aldım kullanıyorum fotoğraf kalitesinde baskıları var olympos reklam antalya altuğ beyle görüş derim

tarikmuratay

🌱Yeni Üye🌱
dx7 makina piyasada pek tutulan tam oturmus bir sistem değil evet baskısı çok kaliteli 3pr 'dir ama sistem olarakta servis olarakta tam takım oturmuş bir makina değildir.. Phaeton Dx5 kafalı iç mekan makinasının servisini yapıyorum artı satışınıda yapıyoruz ve türkiyede phaeton'ın markasının distribütör'üğü bizde.. firma ismimiz 2e Teknoloji'dir.. Dx5 makina veya iç dış mekan makina düşünceniz varsa yardımcı olabiliriz...

eyorum

🌱Yeni Üye🌱
Yurt Dışından İthal Digital Baskı makinelerimiz siparşiniz üzerine getirilir.
Makinalar ( Peşin Ödemelerde Uygun İndirimler için Mail ya da telefon ile ulaşabilirsiniz. )
1-X-Roland vinyl sticker printing machine/photo printing machine
2-X-Roland 1600C digital printing machine
3-EPSON DX5/DX7 head Machine intruduce
4-1.8 meters single head printer EPSON DX5 DX7
Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Digital baskı boya satışlarımız da mevcuttur.ROTA REKLAM.

OlymposKorhan

🌱Yeni Üye🌱
574060986097001

gorunum355

🌱Yeni Üye🌱
Epson dx5 dijital baskı makinesi satış

Olympos Sky Epson DX5 Eko Solvent 180 cm Dijital Baskı Makinası Özellikleri

- Uzay Kasa
- Süspansiyonlu üst kapak
- 4 Kademeli Isıtma Sistemi
- Otomatik kademeli temizleme
- Led Aydınlatma
- Su bazlı ve Eko Solvent ( istediğini kullan )
- Çift Kafa Epson DX5 1,5 -7 Picolitre
- 180cm Net Baskı Alanı
- Asansör Sistemi-Temizleme Ünitesi
- Temizleme ünitesi kafaya tam oturur
- Güçlü Vakum Sistemi
- Ayarlanabilir İnfared ( Kızılötesi ) Isıtma Sistemi
(Kızılötesi kurutma sistemi ile dijital baskıyı bas, 10 dakika sonra uygula ... )
- Fan Kurutma Sistemi-Ön Bölümünde 12 adet Fan
- Otomatik Ön Sarma
- Ayarlanabilir arka rulo takma mekanizması
- Dijital baskı makinası alt kısmı tekerleklidir
- Maintop baskı programı
- Baskı Çözünürlüğü; 1440 DPİ
- Renk; CMKY
- Baskı Hızı; 4 pass-12,5m2/ 25m2(çift kafa) //8 pass- 6,5m2/ 12m2(çift kafa)//12 pass-5m2/ 10m2(çift kafa)
- İletişim; USB 2.0
- Makina Boyut; 950x1150x295mm
- Ağırlık; 200kg

Basılabilen Kağıt ve Materyaller

- Branda
- Folyo
- Şeffaf folyo
- One way vision
- Kanvas kumaş
- Bayrak kumaşı
- Bilboard kağıdı
- Diğer baskı kağıtları (parlak - mat)
- Araç Giydirme
- Cephe Uygulamaları
- Poster Baskı
- Tabela Baskı
- İç ve Dış Mekan Baskı
- Billboard
- Totemler
- Display Ürünlere Baskı
-Transfer Baskı Kağıtları
-Fotoğrafik Baskılar
-Direk Forexe Baskı İmkanı
-Kanvas Baskı
-Folyo Baskı

Olympos epson dx5 ekosolvent 180 cm lik dijital baskı makinesi.

Kurulum ve Teknik Destek

- Dijital baskı makinası kargo ile adresinize gönderildikten sonra, teknik servis gelip kurulum ve eğitimini vermektedir.
- İnternetten maintop program teknik desteği vardır.

- Dijital baskı makinası tüm yedek parçaları vardır.

Olympos makine yetkili bayii : Aksoy reklam İzmir - Murat çimen.

Son düzenleme: