Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

epson dx5 kafa çin malı makinalar...

hdbaski

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ilgili kişi sn:*************************

Moderatör tarafında düzenlendi:

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
2e iletişimden phaton marka 210'luk epson dx5 kafalı makine aldım, 550 gr avrupa vinil bastım tık demedi, hemde 550 gr.... Makinenin gövdesi çok önemli.

notteuccello

🌱Yeni Üye🌱
Epson dx5 kafa 1.80 metre genişliğinde,iç ve dış mekan baskı yapan,1920 x 1080 dpi FULL HD,kokusuz ve ekonomik maliyetli baskı yapan dijital baskı makinelerimi İş Değişikliği Nedeniyle Satıyorum 9000 $ 6 Aylık makine Düşünen Arkadaşlar özelden iletişim bilgilerini versinler.

notteuccello

🌱Yeni Üye🌱
1,80 Epson DX 5 ECO SOLVENT DİJİTAL BASKI MAKİNEMİ İŞ DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATIYORUM MAKİNE FULL HD 1920 X 1080 DPI BASKI YAPIYOR MAKİNE 6 AYLIKTIR 3 AY KULLANILDI İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ MESAJ ATABİLİRLER
MAKİNE 9.000 $

ssoysever

🏅Acemi Tasarımcı🏅
epson kafa makinelerde yüksek kalitede ve saate 50 metrekareye kadar baskı alabilirsiniz.baskı kalitesi iyidir. mürekkep maliyeti düşüktür. stanby özlelliği ile enerji tasarrufu sağlar. diğer tüm özelikleri için ise baskı halindeki videosunu https://www.youtube.com/watch?v=ucRe_pTryOk
linkinden izleyebilirsiniz.

hdbaski

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1,80 Epson DX 5 ECO SOLVENT DİJİTAL BASKI MAKİNEMİ İŞ DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATIYORUM MAKİNE FULL HD 1920 X 1080 DPI BASKI YAPIYOR MAKİNE 6 AYLIKTIR 3 AY KULLANILDI İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ MESAJ ATABİLİRLER
MAKİNE 9.000 $

bu makinanın full hd si çıkmışya, 3d led tv olan modeli yokmudur?

hdbaski

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar baskı maliyeti söylendiği kadar düşük olmasa da kalite çok iyi . Ben 6 aydır kullanıyorum. Yurdakul ithalattan aldım . Ufak tefek sıkıntılar yaşadımsada yoluma devam ediyorum. Tavsiye ederim

tşkler,,,,,,,

seslazer

🌱Yeni Üye🌱
Gaziantep gibi bir şehirde 1 yıl önce taktığım tabela taş gibi duruyor. Ucuz etin yahnisi yavan olur derler. Kaliteli mürekkep kullanırsanız solventten hiç bir farkı yok.

ankara1982

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.anadoludijitalreklam.com
selam ben şu olimpus ploter düşünüyorum ama kurulum felan için gelinmiyormuş kargo ile gönderiliyormuş birde sorun olunca arkasında duracak bir firmamı onuda bilmiyorum fiyatı ve özellikleri güzel gibi ama kafamda acabalar var bende ploter var müşterisi var onu satıp bu makine ile yenileyim dedim ama ama :)

ysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.2eteknoloji.com
merhabalar... epson dx5 türü makinelerde en iyisi 2e nin sattığı galaxy makineleridir.

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende ilk araştırırken o makineleri, şu vidyodaki firmaya servisi nasıl diye sordum, "bizim makinemizin servise ihtiyacı yok" dedi, o derece yani :) komedi tabi...
2e'den epson kafalı makine aldım, memnunum ;)

hdbaski

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
,,

Medyada'da haberlerde gazetelerde,de izlediğimiz gibi enterasan teklifler,garip hareketler,tutarsız komedi davranışlar asıl rizeden çıkmaktadır.

hdbaski

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende ilk araştırırken o makineleri, şu vidyodaki firmaya servisi nasıl diye sordum, "bizim makinemizin servise ihtiyacı yok" dedi, o derece yani :) komedi tabi...

Medyada'da haberlerde gazetelerde,de izlediğimiz gibi enterasan teklifler,garip hareketler,tutarsız komedi davranışlar asıl rizeden çıkmaktadır.

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟

:):) sağolasın, iyi bi güldüm sayende... Rizelileri bilen iyi bilir dostum.. Rahatız bu konuda, Rizeliler kandırılmaz, yamukluğa karşıda cevabını iyi verir...
Rizelilerin zeki ve akıllı olmasından rahatsız oluyosan bu senin sorunun ;)

ysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.2eteknoloji.com

teşekkürler resul abi... bizler sizi memnun edebiliyor isek asıl bizler için mutluluk budur... bu arada rizelilere laf etmeye kalkan meslektaşım aslında öyle büyük gaflet içinde ki.... şimdi siz o firmayı tercih etmediniz diye komple rize iline laf etmiş... yarın gaziantepten bir müşterisi bizi tercih ederse antebe antalyadan biri bizi tercih ederse antalyaya mı laf edecek acaba...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler resul abi... bizler sizi memnun edebiliyor isek asıl bizler için mutluluk budur... bu arada rizelilere laf etmeye kalkan meslektaşım aslında öyle büyük gaflet içinde ki.... şimdi siz o firmayı tercih etmediniz diye komple rize iline laf etmiş... yarın gaziantepten bir müşterisi bizi tercih ederse antebe antalyadan biri bizi tercih ederse antalyaya mı laf edecek acaba...

güvenemedim, makine almadım diye yapılan yoruma bak abi... Güvenilir satıcıyı aramak, kazıklanmamak, iyi hizmet almak, verdiğimiz paraların karşılığını istemek suç demekki... Makine alacak arkadaşlara tavsiyemdir, merdiven altı, bugün var yarın yok firmalardan, sözünde durabilecek kişilerden makine almaları... :)