Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Etiket, Flexo, Letterpress, Tasarım Grafik Sorumlusu İş Arıyorum - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Flexografik

🌱Yeni Üye🌱
Etiket, Flexo, Letterpress, Tasarım Grafik Sorumlusu İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İleri Derece Freehand,Photoshop.Gelen Dökümanları çevirecek kadar İllustrator Corel Pdf Mac Windows Sistemleri

İş deneyimi ve içeriği: İstanbulun en büyük etiket firmalarından birinde 6 sene diğerinde ise 1 sene çalıştım halen çalışmaktayım.
Özellikler: Flexo,Letterpress,Iwazakı,Gallus,Ofset tarzı makinalarda, soğuk yaldız
sıcak yaldız,gofre,renk ayrımı,tasarım,film hazırlıgı baskı aşaması,film alma,
serigraf,laklı laksız işler hazırlama,her çeşit kağıda baskı tekniği uygulama,
tasarım ve tasarım öncesi hazırlama,müşteri ile ilişkiler,şirketYaklaş geleceğine
yönelik fikirler üretme,Grafik departman sorumluluğu,baskı sonrası işlemler,onay verme
onay alma,mac ve pc bilgisi sistem bilgileri üst seviyede,ağ kurma server vs gibi ayarları
yapabilme, müşteriye yönelik baskı fikirleri sunma şirket içi departman yönlendirme çalışmalarını
rahat bir şekilde yapabilmekteyim.

Yaklaşık 14 senedir bu meslekteyim.Herhani birisi ile yolda anlaşabilecek kadar ingilizcem var.
İngilizce temelim iyi fakat hızlandırılmış 1 aylık bir kursla en üst seviyeye çekebileceğim.
Bekarım kendime ait aracım var.Mesaiye kalma extra çalışma gibi sıkıntılarım yok.

Özellikle uzun yıllar çalışabileceğim bir yer arıyorum karşılıklı güven çerçevesinde.

Bildiğim programlar: İyi derecede freehand photoshop,Pdf ve türevleri.Macintosun tüm versiyonları
Windowsun tüm versiyonları. Gelen işleri çekip çevirebilecek kadar dönüştürecek rahatlıkta illustrator
Sadece çalıştığım şirkette Indesing kursu aldım. Flexo EM410,Gallus R 200, Letterpress Iwazakı,Iwazakı,ve Ofset işleri
tasarım ve baskı sorumlulugu 1 sene

olarak yer yer grafik sorumlusu olarak tam yetkiyle çalıştım

Çalışma zamanı saatim için bir sınırım yok güven olduğu müddetçe.
Ehliyetim ve arabam var

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Telefonunuzu mail atarsanız geri dönüş yapacağım.Grafik Departman Sorumlusuyum.Lütfen buna göre dönüş yapınız

E-posta: dendene2011@hotmail.com

Telefon: 0554 653 48 88

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...