Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fatura çalışması

ferpol

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ellerinde fatura irsaliye vb vektörel olarak şablonları olan varsa foruma koyabilirmi

NRKZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet banada çok lazım bulamadım bi saattir aranıp duruyorum... yokmu sevabına paylaşabilecek :)

erokas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Az önce sitede karşılaştım.

Siteyi iyi araştırmanızı öneririm.

guzme

🌱Yeni Üye🌱
benim bir ricam olucak bir musterim standart fatura tasarımı istemediğini belirtti yani biraz tasarım olması gerekiyor bugune kadar hep standartlar uzerinden calıstım o yuzden ornegim yok acaba değişik ornekleri olanlar bana yardımcı olabilir mi yada soyle bir goz atacagım bir yer varsa sitede dolastım hep standarttı

şimdiden teşekkurler :D

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
benim bir ricam olucak bir musterim standart fatura tasarımı istemediğini belirtti yani biraz tasarım olması gerekiyor bugune kadar hep standartlar uzerinden calıstım o yuzden ornegim yok acaba değişik ornekleri olanlar bana yardımcı olabilir mi yada soyle bir goz atacagım bir yer varsa sitede dolastım hep standarttı

şimdiden teşekkurler :D

Grafiker olan sizsiniz.. Srtandartların dışına çıkmaz sizin işiniz.. :) Normalde bu mesajın silinmesi gerekli ama tam olarak iş talebinde bulunmamışsınız, o yüzden sorun yok, ancak dediğim gibi grafiker olupta burdan farklı tasarım isterseniz mesleğinizle ilgili sıkıntılar oluşabilir...

guzme

🌱Yeni Üye🌱
sorun yok kendim çözdüm o gün :)