Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Filistin için hazırladığım bir spot

Benzer konular

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışma güzel de konu içimi ürpertti:(

emeğinize sağlık..

nexsus35

🌱Yeni Üye🌱
slm Hüseyin bey siz ankara damısınız ben medya planlaması yapıyorum ankarada şirketim var tv reklamları hazırlıyormusunuz telim *********

Moderatör tarafında düzenlendi:

cangok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışma başarılı ama sonlara doğru bir bölümde geçişler çok hızlanıyor 2-3 resmi kaçırıyoruz görebilmek için tekrar tekrar izlemek gerekiyor..iyi çalışmalar

hsyngngr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.huseyingungor.org
slm Hüseyin bey siz ankara damısınız ben medya planlaması yapıyorum ankarada şirketim var tv reklamları hazırlıyormusunuz telim 0532 263 71 88

Evet Ankaradayım ama istanbulada çalışıyorum, tv reklamları hazırlıyorum buraya eklediğim spotun bulunduğu sitede diğer reklamlarım ve projelerimde var.

ThLsT

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten güzel yapılmış.Eline sağlık.
Bu fotoğrafın belirli alanını ön plana alıp arka planı bulanıklaştırma nasıl yapılır acaba?

hsyngngr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.huseyingungor.org
fotoşopla ön plana almak istediğin fotoğrafı kesip arka planıda ayrı kaydedeceksin tabi rütuşlayıp daha sonrta afterda rahatlıkla bulanıklaştırabilirsin

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
eline sağlık ama açıkçası tipografiyi beğenmedim. o kadar uğraş, hoş bir etki yakala fakat sonunda hayal kırıklığı. yazı ufacık, etkisiz ve ne bir çarpıcılığı var ne de dikkat çekiciliği.

hsyngngr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.huseyingungor.org
eline sağlık ama açıkçası tipografiyi beğenmedim. o kadar uğraş, hoş bir etki yakala fakat sonunda hayal kırıklığı. yazı ufacık, etkisiz ve ne bir çarpıcılığı var ne de dikkat çekiciliği.

sonradan bende sonuna takıldım proje bittikten sonra sonu daha etkili nasıl olabilir diye düşündüm ama tekrar uğraşmak istemedim

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma başarılı
Konusu ile igili yorumum yok................................

A1bay

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.turknight.com
Gayet başarılı ve güzel olmuş... Resimler,müzik ve sayfa geçişleri uyum içerisinde ancak slagon kalitesiz olmuş biraz daha canlı ve vurgulu olabilirdi. Filistin , Yanıyor, Uyanın! gibi.. Alt alta verilseymiş süper olurmuş Ellerine sağlık.

bonder

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet güzel çalışma eline sağlık bende after öğrenmeye çalışıyorum kendi kendime umarım böyle başarılı işlere imza atarım. Zira 18 yıllık tasarımcı olarak geç bile kaldığımı düşünüyorum hareketli medya için. Bu mesajı yazdıktan sonra aklıma geldi yazayım dedim senin aracılığınla senin ve ihtiyacı olan arkadaşlara reklam jingle konusunda yardımcı olabilirim. Melih Kibar'ın öğrencisiyim uzun yıllardır da müzikle uğraşıyorum evimde kurulu bir stüdyom mevcut.

Son düzenleme:

yunusgokcen

🌱Yeni Üye🌱
Çalışma genel olarak güzel. Renklerde sorun var gibi göz yoruyor. Video üzerinde yanıp sönen ışık biraz koyu olduğu için belki de o renkleri sorunluymuş gibi gösteriyor. Ama elinize sağlık güzel bir çalışma...

fs1453

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.pehlivanoglu57.com
Valla ne diim!
Öbür spotlarını da izledim ve çok güzel ve başarılı.
Helal olsun.
Ellerine sağlık...