Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Filistin için hazırladığım bir spot

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle tebrik ederim, lakin ilk baştaki renkler ve sürekli parlayıp kararmaları beni rahatsız etti.

muhsincik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence harika ve yerinde bir çalışma olmuş tebrik ederim süper ötesi

muyti055

🌱Yeni Üye🌱
güzel bir çalışma sergilemişsin ustat yüregine ve bilegine sağlık

misek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok başarılı ellerine sağlık

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
after effect bilginizi kıskanabilirmiyim?
sir şeyi kıskanmadan o konuya konsantre olamıyorum da :)
elinize sağlık,

eneahmet

🌱Yeni Üye🌱
ellerinize sağlık, güzel...şu anda bir işte çalışıyor musunuz

kadcode

🌱Yeni Üye🌱
güzel proje olmuş, tebrikler. hüseyin sana mail attım dostum projelerle alakalı olarak bi okusan ve temas kurabilsek iyi olur, teşekkürler.

Ahmet Gezer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ahmetgezer.net
Fotoşop diye bir program bulunmamakta programın ismi Photoshop, işkal değil işgal. Hem Türkçeyi hemde İngilizceyi bozuk kullanmanıza gerek yok hele projelerinizde tipografik öğleler kullanırken. Çalışmaya gelince yapabileceklerinize bakınca daha iyisi olabilir gibi bir düşünceye kapıldım. Kolaylıklar dilerim.

hsyngngr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.huseyingungor.org
Fotoşop diye bir program bulunmamakta programın ismi Photoshop, işkal değil işgal. Hem Türkçeyi hemde İngilizceyi bozuk kullanmanıza gerek yok hele projelerinizde tipografik öğleler kullanırken. Çalışmaya gelince yapabileceklerinize bakınca daha iyisi olabilir gibi bir düşünceye kapıldım. Kolaylıklar dilerim.

sunuçta edebiyat okumuyorum yada bir sınavda değilim. yada yazılarımla karşımdakini etkilemeye çalışmıyorum ingilizcemde iyi değil zaten bazen kelimeleri okunduğu gibi yazabiliyorum. ayrıca karşısındakinin bi hatasını yakalamaya çalışıp onu düzeltenleride sevmem. proje hakkındaki yorum içinde teşekkür ederim

Ahmet Gezer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ahmetgezer.net
Özrünüz kabahatinizden daha büyük, size divan edebiyatı ile ilgili bir yapıtınız sorunlar var demedik bizde çok basit bir eleştiri yönelttik bu kadar eleştiriye kapalı olursanız yeteneğinizin bir işe yarayacağını sanmıyorum. Benim niyetim kimseye bu yaştan sonra Türkçe dersi vermek değildir ama sizler bu meslek grubun içinde yer alan bireyler olarak daha özenli olmak zorundasınız. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki hatanızı yakalamaya çalışmadım çok net ve bariz orada idi kendi mesleğinize saygınız yoksa benimkine olsun ve terimleri düzgün kullanmaya dikkat edin.