Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

film afiş denemem...

Benzer konular

mrlk

🌱Yeni Üye🌱
tasarım güzel dikkat çeken bir afiş yalnız aşağıdaki yazı düzenininde biraz oynaman lazım gibi sankim :) ellerine sağlık

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir film afişi çalışması için çok zayıf. Yeni başladığını biliyorum ve örnek çalışmaları yeteri kadar incelediğini düşünmüyorum ...

Son düzenleme:

5million

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir film afişi çalışması için çok zayıf. Yeni başladığını biliyorum ve örnek çalışmaları yeteri kadar incelediğini düşünmüyorum ...

evet üstad yeniyim teşekkür ederim yorumun için yeni bi afiş çalışmaşı daha yaptım onuda değerlendirisen sevinirim...

safilo13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Başka yerden alıpta buraya koyduğu acıkca belli.

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu nasıl bir tarz :D

Başka yerden alıpta buraya koyduğu acıkca belli.

Kardeşim öncelikle bu gibi çalışmaları insanlar yapıyor :D
Bu 5milion ya da bi başkası olabilir yani. Buna neden inanmıyosun?
Doğa üstü güçlerin mi yaptığını düşünüyosun :D
Ya da 5milion arkadaşımızla tanışıyo musunuz nedir çözemedim.
Tepkim için kusura bakma yamadan yapamadım.

cnnylcn

🌱Yeni Üye🌱
çalışma çok güzel fakat film afişine değilde katalok kapağı tasarımına daha uygun bence!

elinize sağlık...

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
şimdi güzel olmuş gerçekten yalnız eksiklerin var bence vurgu yok konusu bir şekilde resimlerle anlatılmamış. Görsel tasarım önemli fakat ne anlatılmak isteniyor bu da önemli bir konu bir işi yaparken başka biri gibi düşün (mesela çok film izleyen sürekli takip eden bir kişi gibi.) eline sağlık..

5million

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şimdi güzel olmuş gerçekten yalnız eksiklerin var bence vurgu yok konusu bir şekilde resimlerle anlatılmamış. Görsel tasarım önemli fakat ne anlatılmak isteniyor bu da önemli bir konu bir işi yaparken başka biri gibi düşün (mesela çok film izleyen sürekli takip eden bir kişi gibi.) eline sağlık..

haklısın ama ortada konu yok malesef konu olmayıncada böyle anlam karmaşası oluyor. bunu diğer açtığım konuda yine bi arkadaş belirtmişti eyvallah yorumun için ;)

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede güzel cd kapağıda olabilir :d sanatçılar için çıkar onu koy serdar ortaç'ı tamamdır :p