Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fireworks Arayüz Çalışmalarım

CaqataY19

🌱Yeni Üye🌱
Fireworks ile yaptığım 2 arayüz çalışmam. Bunlar daha ilk çalışmlarım o yüzden baya eksiğim olacaktır. Yine de elimden geldiği kadar yaptım. İlerde daha iyi, daha şık tasarımlar kesinlikle olacaktır.

1. Tasarımım ( Fireworks ile yaptığım ilk tasarım )

92175452761756039426.png

2. Tasarımım

05784549181506770993.jpg

Benzer konular

grafikher

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet iyi olmuş bence ; özellikle 2. si çok iyi .

CaqataY19

🌱Yeni Üye🌱
3. Arayüz Çalışmam Spor siteleri için uygun bir tasarım oldu. Umarım beğenirsiniz. :)

82228060913357913156.png

CaqataY19

🌱Yeni Üye🌱
4. Arayüz Çalışmam

Oyun sitesi için bir tasarım yapıyım dedim. Umarım beğenirsiniz.

92741417156294469970.png

A.Volkan ÖZER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Aşırı basit modernize edilmemiş gradient kullanımları. kullandığın shapeler tek düze yerleşimler çok düzensiz ve göz yorucu. odaklamadan uzak. renkler karman çorman bi konsept içermiyor.

Biraz daha web ile ilgili araştırma yapmanı tavsiye ederim. Web 2.0 Gradients şeklinde bir arama yaparsan daha fazla modernize edilmiş renkleri bulabileceğini düşünüyorum.

Son olarak Fireworks vektörel bir programdır . Eskiden bilindiği üzere en iyi web arayüzü tasarım programı olarak tanımlansada. Günümüzde bütün başarılı tasarımcılar Photoshop u tercih etmektedir. Çünkü Photoshop fireworks e göre kat kat daha estetik , detaylı ve modern çalışabilmek için idealdir.

KoleRap

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar merhaba kız arkadaşımın ödevi için fireworksde yapılmış basitbir site lazım yardımcı olabilecek birileri var mı?

shizofreny

🌱Yeni Üye🌱
2. tasarımını çok beğendim. Sade fakat şık. Başarılar diliyorum.

berkojan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
web arayüz tasarımlarında, profesyonel tasarımcılar nerdeyse çoğu tasarımlarında genel olan arial, myriad, verdana gibi fontları tercih ediyorlar seninde onu yapmanı tavsiye ederim. ayrıca renk uymu konusunda biraz daha çalışmanı tavsiye ederim. diğer tasarımlarada bakarak daha güzel şeyler yapabilirsin. gradient olayına biraz daha çalış derim.

CaqataY19

🌱Yeni Üye🌱
web arayüz tasarımlarında, profesyonel tasarımcılar nerdeyse çoğu tasarımlarında genel olan arial, myriad, verdana gibi fontları tercih ediyorlar seninde onu yapmanı tavsiye ederim. ayrıca renk uymu konusunda biraz daha çalışmanı tavsiye ederim. diğer tasarımlarada bakarak daha güzel şeyler yapabilirsin. gradient olayına biraz daha çalış derim.

Yorumun için teşekkürler. Diğer tasarımlarımda gradient olayına daha dikkat ederim. Renk uyumu sorununu ise aşmaya calısacam. :)

CaqataY19

🌱Yeni Üye🌱
Arda Turan için arka plan bulunca bir tasarım yapmak istedim ve 3 sayfasını tasarladım.
Biyografi - Galeri - İletişim

Biyografi Sayfası

0c7280cb.jpg

Galeri Sayfası

57c0dd7d.jpg

İletişim Sayfası

94930e56.jpg

beritann

🌱Yeni Üye🌱
ellerinize saglık.. renk uyumunda sorun var die düşünüyorum.. onuda profesyonel sitelri takip ederek halledebilirisn..
hizalamalara dikkat edersen daha hoş olur..
html dede çiziyorsun sonra değilmi?

beritann

🌱Yeni Üye🌱
güzel hoş çiziyorsun ama html dökmek okdaar kolay olmuyor.. csss oturrurmak çizmekten farklı..