Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fireworks ile bunu nasıl yapabilirim ?

djilkay

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba;
Hakan Çamoğlunun yapmış olduğu bir site varda bunun ben bir görsel grafiği gibi yapmak istiyorum fakat ben yapamadım . Görsel grafik : https://www.modifiyegaraj.com/images/bg_header.jpg budur. Ordaki kırmızı çizgi gibi birşey nasıl yapabilirim ? Fireworks le yapılıyor mu tam emin değilim ama eğer yapılıyorsa nasıl yapabilirim .? Şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

ahmetbroke

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photoshopta pen tool ile yapanilirsin kırmızı seyi sonra kopyala layeri kücült siyaha boya ordaki ince şeriti yap

djilkay

🌱Yeni Üye🌱
Tam olarak anlayamadım cidden. Layer bende hazır olarak yok bu sitenin. ben mantığını öğrenmek istiyorum . Mesela bunun gibi yarım daire bir elips çizmek istediğimde nasıl yapabilicem

WDesinG

🌱Yeni Üye🌱
Ben bu tarz bir şeyi fireworkste
Elipse tool yaptıkdan sonra subselection toolla yapıyorum
subselection toolda elipslere istedigin sekili verebiliyorsun
sonra elipse drop shadow ve inner shadow ekledigimde buna benzer bişi elde ettim
beyaz kısmı yapamk kolay zaten
alışveriş sepeti yazan kısımda zaten style kullanılmış

ahmetbroke

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş pen tool ile kesilirde ama kesmek istemiyorsan onu kullanarak 0 danda cizebilirsin

djilkay

🌱Yeni Üye🌱
Dediğiniz yöntemleri yaptım ama herhangi bir sonuç tam alamadım. güzel olmadı şekil. Başka yolu yokmudur bunun :(

WDesinG

🌱Yeni Üye🌱
VM9ON.jpg

Ben bunu fireworkste dedigim yoldan yaptım

djilkay

🌱Yeni Üye🌱
Tam aradığım şey bu değil di ama cevaplarınız için her birinize teşekkür ediyorum. Nasıl yapılmışsa gerçekten güzel yapılmış.Şimdi daha iyi anladım