Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash cs4 türkçe eğitim ?

esrag11

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkdaşlar elince flash türkçe eğitim seti olan varsa linkleri ekleyebilirse çok sevinirim. teşekkürler..:smile:

Benzer konular

akif_seksekci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla bende arıyorum ama yok maalesef.Onun yerinde Flash 8 derslerine bakınız site üzerinde var.Pek bir farkda yok cs4 ile arasında.menüler değişik ama çabuk anlaşılabiliyor

keremToo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.keremtoo.com
CS4 türkçe eğitim seti bulunmamaktadır. aslında turkçe eğitim söz konusu bile değil desek yeridir.

Alican Acar

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.alicanacar.com
Arkadaşım hiç mi araştırma yapmıyorsun.Bu şekilde öğrenemessin ama hadi bu seferlik yardımcı olayım. Flash Temel Eğitimi bu adresten genel bilgileri öğren mantık hep aynı olacaktır.Daha sonra KariyerVideo | asp.net dersleri | Eğitim videoları | Asp.net videoları | c# videoları | Yazılım | Grafik Tasarım | Bilişim | a gir ordan da Flash derslerine gir her dersi uygulumalı yap tamamdır.Sonra git Adobe'un sitesine ordan https://tv.adobe.com/ a gir.Burdan da ingilizce kaynaklarla kemikleme ve 3D işlerini öğren.Daha sonrada action script 3.0 eğitim seti bul onuda öğren tamamdır en iyi tasarımlar seni bekliyor.(3Aylık bir süreni alır ama değer emin ol)

esrag11

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler en azından izleyeceğim yolu anladım..