Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash cs6 acil yardım

masterjet

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar hocalar netten yasal indirdiğim flash template i fla dosyasını düzenledikten sonra kaydediyorum fakat aynı projenin fla sını tekrar actıyımda bu uyarı çıkıyo yardımlarınızı bekliyorum template sitesinde
Sources Avaliable: .SWF, .HTML, .PSD, .FLA

Software Required: Adobe Dreamweaver 8+ (or Microsoft Expression Web), Adobe Photoshop CS+, Adobe Flash 8+, For uncompressing a template ZIP package:
WinZip 9+ (Windows);
Stuffit Expander 10+ (Mac)

With each purchase you get FREE web design elements:
Photos
Fonts
Icons
3d models
Sounds
destekleyen pragramlarında bunlar oldugu yazıyo ıyı aksamlar
resim yukleyemedım lıng vereyım bıraz asagıda resım var

https://forums.adobe.com/message/4452252

Son düzenleme:

Benzer konular

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
enteresan bir durum hocam kaydederken farklı kaydet seçeneğini kullan derim çunki böyle bir hatayı ne yalan söyliyim ilk defa görüyorum 10 senelik iş hayatımda

masterjet

🌱Yeni Üye🌱
enteresan bir durum hocam kaydederken farklı kaydet seçeneğini kullan derim çunki böyle bir hatayı ne yalan söyliyim ilk defa görüyorum 10 senelik iş hayatımda

hocam kayt ederken böylebi uyarı yazısı cıkıyo
this file will be converted from an older file format to flash cs6 you will not be
ableto open it in a previouse version flash
to seve this file in an older format choose tehe seve as command
sanırım eskı bı surumde yapıldıgı için veriyo uyarıyı

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
sevgili kardeşim şimdi sen flash cs3 4 5 de çalışmış olduğun bir dosyayı cs6 da açarsın hiçbir sorun çıkarmaz ama cs6 da açmış yada çalışmış olduğun bir dosyayı cs3 4 5 gibi sürümlerde açarsan böyle sıkıntı yaşarsın sürüm hatası verebilir. bence sen şunu yap kesinlikle inş. hatan düzelicektir flashı komple kaldır tekrar yükle tekrar aynı hatayı yaparsa buraya yaz yardımcı olmaya çalışalım.