Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash ile Yıllık Cd si yapmak mümkünmü ?

JeoleX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.serbestis.net
Merhaba arkadaşlar ben üniversite için yıllık cd si hazırlamak istiyorum, bu mümkünmü. mümkün ise hangi yolu çizmeliyiz.(mesela web sitesi tasarlar gibimi tasarlamalıyız?) mümkün değil isede hangi program ile yapabiliriz?

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba arkadaşlar ben üniversite için yıllık cd si hazırlamak istiyorum, bu mümkünmü. mümkün ise hangi yolu çizmeliyiz.(mesela web sitesi tasarlar gibimi tasarlamalıyız?) mümkün değil isede hangi program ile yapabiliriz?

nasıl yani yıllık cd cdyi takınca tam ekran flash oynatıcam diyorsan mümkün.. bir flash animasyon düşün içinde bi site gibi filmler anlatımlar var cdyi takıcan otomatik açılacak diyorsan mümkün.

JeoleX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.serbestis.net
Aynen dediğin gibi, ben anlatamamısım ama sen anlamısın :). onun için ayrı bir programmı gerek yoksa flash ile de olurmu ?

interseco

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, daha önce yıllık cd si hazırlamak ile epey uğraştım. Benim önerim hazır programları kullanmanızdır. Multimedya builder veya autoplay media studio var. ikisi de güzel program. Yaptığın çalışmalar exe oluyor program içinden cd ye hemen cekebiliyosun. sayfaların içine flash, video, resim, yazı ve istersen görsel olarak sürükle bırak ile koyuyorsun. Kolay gelsin.

Kadir Kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kadirkara.com.tr
Flash'da yaparsan görsel açıdan çok iyi olur eğer flash bilgin iyi ise animasyonlarla iyi bir yıllık DVD ortaya çıkartabilirsin benim çalıştığım firma ile bu sene Rize Eğitim fakültesine bir DVD hazırladık bizde ilk başta flash olarak yapsak iyi olur diye düşündük ama her ögrencinin sayfasının tek tek yapmak sorun olur uzun sürer diye düşündük ve normal bir site gibi mezuniyet DVD hazırladık ve ortaya çok sık bir mezuniyet DVD'si çıkdı :)

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaptığın flashı exye çevirmen yeterli fakat no kadar boyutu artarsa exenin o kadar zor açarsın cd de ona göre resimleri flashta dışarıdan almanı tavsiye ederim :)