Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash'ı PHP İle MySql'e Bağlamak?

carpanali

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.carpanali.com
Arkadaşlar oyun tasarlıyorum ve veri tabanı kullanmam lazım xml işimi görmüyor. Bu konuda bana yardım edebilecek birisi var mı ?

Benzer konular

cyclone

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar oyun tasarlıyorum ve veri tabanı kullanmam lazım xml işimi görmüyor. Bu konuda bana yardım edebilecek birisi var mı ?

Yardimdan kastiniz nedir? soruyu anlamadik en azindan ben sorunuzun ne oldugunu anlamadim..

sorunuz yada sorununuz nedir tam olarak?

carpanali

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.carpanali.com
Flash biliyorum Php biliyorum ama ikisini kullanarak MySql'e bağlamayı bilmiyorum bunu öğrenmek istiyorum

İnternette çok araştırdım ama pek bişey bulamadım siz biliyorsanız elinizde videolu eğitimi var mı? Ya da bazı kişiler gibi eğitimini çekiyormusunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

sccoder

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yazilimbakkali.com
chip dergisinin verdiği profesional as3 uygulamaları diye bir eğitim seti var bende onda var flash ile web sitesi ve admin panel oluşturmak adlı kısımda mysql php v.s nasıl bağlantı sağlandığını ben bi tekrar bakıp sana yazmaya çalışayım anladığım kadarıyla..

sccoder

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yazilimbakkali.com
bir adet urlrequest oluşturucaksın örnegin var req:URLRequest("/ornek.php");
sonrasında req.method= URLRequestMethod.POST;
Son olarakda URLLoader ile yükleteceksin bu URLLoader in Complete eventini tetikleyeceğin fonksiyonda evt.target.data yontemi ile verileri alacaksın. Anladığım kadarı bu :)