Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash Web Sitesi Tasarlayacak Web Tasarımcı - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cry_wolf

🌱Yeni Üye🌱
Flash Web Sitesi Tasarlayacak Web Tasarımcı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: medya yapım şirketinin web sitesi yapılacaktır. sitede görsellik ön plandadır. sitede çalışmalar bölümü olacaktır (video) çalışmalar vimeo youtube tarzı sitelere yüklenip bu bölüme konacaktır.yalnız kontrol paneli istenmektedir. böylece şirket istediği gibi videoları güncelleyebilecektir. 4 veya 5 bölümlük (hakkımızda - iletişim vs) bir site olacaktır. ilgilenen arkadaşlar mail adresimden bana ulaşıp fiyat teklifi verebilirler...

E-posta: sekmedya@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

istanblue34

🌟Usta Tasarımcı🌟
flash ile web sayfası yapılırsa, video değiştirmek için kontrol paneli felan olmaz benim bildiğim.
flash programını bilmen gerekki değiştiresin

cry_wolf

🌱Yeni Üye🌱
site flash olup video değiştirmek için kontrol paneli yapılabiliyor daha öncede eski şirketime yaptırmıştım..zaten 30 üstünde teklif geldi..en kısa zaman tekliflerden birine siteyi yaptırmayı düşünüyorum.. teklif veren herkese teşekkürler...

djtornado

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mail atılmıştır isteginize uygun web sıtesı tasarlayalım fıyatda anlasabılrsek ısınızle ılgılenmek ısterım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...