Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

folyo kesim makinesi almak istiyorum

osmad

🌱Yeni Üye🌱
İyi çalışmalar herkese daha önce folyo kesim konusunda hiç deneyimim olmadı kolay ve sorunsuz kullanabileceğim makine tavsiye edermisiniz ?? Bir de Cam filmini folyo kesim makinesinde kesme şansımız var mı ?? Hangi makine bu konuda daha uygundur .
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
İyi çalışmalar herkese daha önce folyo kesim konusunda hiç deneyimim olmadı kolay ve sorunsuz kullanabileceğim makine tavsiye edermisiniz ?? Bir de Cam filmini folyo kesim makinesinde kesme şansımız var mı ?? Hangi makine bu konuda daha uygundur .
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Cam filmini kesebilirsiniz ama neden böyle bir işleme ihtiyacınız var anlamadım. eğer kısa bir örnek verirseniz deneyimlerimi size aktarabiliriim.

osmad

🌱Yeni Üye🌱
Oto aksesuar işi yapıyorum arabalara cam filmi çekiyorum .Daha önce çekmiş olduğum araba modellerinin kalıbını çıkarıp kaydetmeyi ve aynı arabadan geldiğinde makineye rulo filmi bağlayıp kestirmeyi düşünüyorum zamandan ve filmden tasarruf ederim diye düşündüm

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
Oto aksesuar işi yapıyorum arabalara cam filmi çekiyorum .Daha önce çekmiş olduğum araba modellerinin kalıbını çıkarıp kaydetmeyi ve aynı arabadan geldiğinde makineye rulo filmi bağlayıp kestirmeyi düşünüyorum zamandan ve filmden tasarruf ederim diye düşündüm

kesmeye kesebilirsiniz ama kesme matı gibi bir alt taşıyıcı kullanmanız gerekir tek başına filmi kesemezsiniz hemde efektif olmaz.

oto aksesuarcılar genelde minibüslere, araçlara yazı ve sticker kesiyorlar.
benim şahşi düşüncem bu işin TOFAŞ ı Roland AUDI si Summa dır.
fazla bir hacim olmadığını varsayarsak Sıfır ürün alacaksanız Roland Gs 24 veya Summa D60R
ikinci el bakıyorsanız ise Roland Gx 24 (hem parçası ucuz hemde kullanıcı dostudur. İnternette bol miktarda yedek parça, kullanım, servis videoları bulunmaktadır.

bkirtil

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, home-ofis'de kullandigim Graphtec ce5000 120'lik folyo kesim makinemi satmayi dusunuyorum. Ilgilenirseniz...

osmad

🌱Yeni Üye🌱
bir şey sormak istiyorum hocam

kesmeye kesebilirsiniz ama kesme matı gibi bir alt taşıyıcı kullanmanız gerekir tek başına filmi kesemezsiniz hemde efektif olmaz.

oto aksesuarcılar genelde minibüslere, araçlara yazı ve sticker kesiyorlar.
benim şahşi düşüncem bu işin TOFAŞ ı Roland AUDI si Summa dır.
fazla bir hacim olmadığını varsayarsak Sıfır ürün alacaksanız Roland Gs 24 veya Summa D60R
ikinci el bakıyorsanız ise Roland Gx 24 (hem parçası ucuz hemde kullanıcı dostudur. İnternette bol miktarda yedek parça, kullanım, servis videoları bulunmaktadır.
selam arkadaşım bir şey sormak istiyorum . Daha önce kullanmadığım için oto aksesuar için 60 lık makine mi 120 lik makine mi tavsiye edersin

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
60 lık mı 120 likmi sorusu tamamen yapacağınız iş ve dükkanınızdaki yer sıkıntısı ile ilgilidir. İşinizi 60 lık masaüstü bir makine görüyorsa koskocaman ayaklı bir makineyi elinizde tutmanıza dükkanınıza baştacı yapmanıza gerek yoktur. Zaten 120 lik makinesi olanlardan birçoğu 126 cm folyoyu 2 ye bölerek kullanıyor :)
120 lik makinede çıkan işin aplikasyonu zordur. Tek kişi altından kalkmakta zorlanabilir.
(Hangi boy olursa olsun kesinlikle çin malına bulaşmayın derim. Tamamen kişisel fikrimdir.)

otlamaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Folyo kesim mak.

125 lik folyo kesim makinası. Az kullanıldı. Faal durumda. çalıştır al yanii. 1900 tl.

atakk

🌱Yeni Üye🌱
125 lik folyo kesim makinası. Az kullanıldı. Faal durumda. çalıştır al yanii. 1900 tl
markası ne ?