Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Font Sorunu Mouse

mailadresilazim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaslar Yazımızı yazıyoruz seciyoruz hepsini baslıyoruz font kısmında mousela scroll yaparak font bakmaya 2 3 bilemedin 4 font sonra şak diye atlıyor en alta iniyor bu problem nedir bug mı bunu cozen varmı neden kaynaklanıyor valla baska font viewver programı var onunla dolasmaktan bıktım eskiden yoktu cs3 cs4 de boyle bir problem mi var

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
illustrator progamda bazı fontlar türkçe desteklenmiyor... tüm fontları görebilmek için Type - Font seçeneyi kullanın... Font yazı yanında üçgen olacak, üçgen üzerine geldığınız zaman liste olarak bilgisayarınızda tüm fontları görebiliyorsunuz

mailadresilazim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet orada görebiliyoruz ok ama scroll ile hangi font olursa olsun bundan önce dolaşabiliyorduk aynı işlemi Ps de yapıyorum problem olmuyor her seferinde tek tek olmuyor

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
evet orada görebiliyoruz ok ama scroll ile hangi font olursa olsun bundan önce dolaşabiliyorduk aynı işlemi Ps de yapıyorum problem olmuyor her seferinde tek tek olmuyor

daha önce söylediğim gibi illustraorda bu sorun normal, çünkü illustrator ingilizce bir program... ve bazı TÜRKÇE fontu (yani Ç Ğ Ö Ü gibi harfler) görmüyor... eğer scroll yapmak istiyorsunuz bir şey yapamazsın... yani sadece siz bu soru ile savaşmıyorsunuz:) bende aynı soru yaşıyor... söylediğim gibi Type - Font menüden lazım olan font seçin...

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
bu problem gerçekten çok kötü:(ben de aynı problemi yaşıyorum ve bıktım diyebilirim:( cs3te sorun yaşamamıştım cs4 var. ben şöyle bir çözüm buldum kendimce atıyoum "ÇÖZÜM" yazacağım. bunun yerine "COZUM" yazıyorum ve fontları tek tek bakabiliryorum:) beğendiğim olunca önce Türkçe karakterle yazmayı deniyorum eğer türkçe karakter desteklemiyorsa da noktalamalarını elle koyuyorum:) tam çözüm değil ama pes ettim artık:)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
bu problem gerçekten çok kötü:(ben de aynı problemi yaşıyorum ve bıktım diyebilirim:( cs3te sorun yaşamamıştım cs4 var. ben şöyle bir çözüm buldum kendimce atıyoum "ÇÖZÜM" yazacağım. bunun yerine "COZUM" yazıyorum ve fontları tek tek bakabiliryorum:) beğendiğim olunca önce Türkçe karakterle yazmayı deniyorum eğer türkçe karakter desteklemiyorsa da noktalamalarını elle koyuyorum:) tam çözüm değil ama pes ettim artık:)

peki bröşür ya da içerik yazı yazdığınız zaman nokta yerleştirmeye yormuyor mu?:S yoruyor bunun için en mantıklı türkçe destekleyen fontlar bilgisayara yüklemek

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
evet metin içinde çok zor oluyor. haklısınız ben oraya yazmayı unutmuşum başıklardca vsler de yapıyorum bunu:)