Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fotograflardaki fontları bilen var mı arkadaşlar?

hedebidi

🌱Yeni Üye🌱
mimari üzerine bir logotype tasarlıyorum ve bu alanda kullanılan fontları araştırıyorum. bu fotograflardaki logoların fontlarını bulamıyorum. ayrıca bu konuda bilginiz varsa bana bu alanda hangi fontları kullanabilecegim konusunda tavsiye de bulunursanız çok sevinirim teşekkürler

gb-architect-logo-GREEN.jpg

bhi_architects_logo.gif

Benzer konular

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
logo çizmek

mimari üzerine bir logotype tasarlıyorum ve bu alanda kullanılan fontları araştırıyorum. bu fotograflardaki logoların fontlarını bulamıyorum. ayrıca bu konuda bilginiz varsa bana bu alanda hangi fontları kullanabilecegim konusunda tavsiye de bulunursanız çok sevinirim teşekkürler

gb-architect-logo-GREEN.

bhi_architects_logo.

öncelikle tasrımın kafanda olmalı hatta beyaz bir kağıdın üzerinde tasarımını bit miş halini görmen gerekir logolar hep fontlardan hazırlanmaz hayal gücüyün ne kadar geniş olduğunu anlamak için kendi fikirlerini katman gerek
en önemlisi de kültür birikimi şart başarılar

hedebidi

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle tasrımın kafanda olmalı hatta beyaz bir kağıdın üzerinde tasarımını bit miş halini görmen gerekir logolar hep fontlardan hazırlanmaz hayal gücüyün ne kadar geniş olduğunu anlamak için kendi fikirlerini katman gerek
en önemlisi de kültür birikimi şart başarılar

tavsiyeleriniz için teşekkür ederim haklısınız ama kagıt üzerinde tasarladım, problemi çözdüm ve tasarladıgımı programda çizdim yalnızca yazısı kaldı onun için font arıyordum