Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freehandde baskı kalitesinde reim nasıl gorebilirim

oslemme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eps bir resmi freehandde import edip sayfayı calıstım. fakat baskı kalitesinde (net resim seklinde) resmi nasıl gosterıyordum unuttum ve mxte bulamıyorum. hatırlatan olursa sevinirim tesekkurler

Benzer konular

postaki

👑Efsanevi Grafiker👑
freehand vektörel bir programdır. Baskı kalitesinde görmeniz pek mümkün değildir. Dosyanızı tiff kaydedip link olarak alırsanız biraz daha iyi görürsünüz.

semadedim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Baskı kalitesini görmeniz mümkün değil pdf yapmanız daha sağlıklı resmin kalitesini artırmak için eğer düşük çalışmışsanız şudur
Elma (kontrol) shift D (sanırım istediğin şey bu)

picture1hts.png

semadedim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
önemli değil yardımcı olabildim sanırım

semadedim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Baskı kalitesinde göremiyorsak çalışmayı, ne diye kullanıyoruz bu programı?

Baskıya hazırlayabilmek için vektör tabanlı olduğu için kullanıyoruz bu programı, tasarım için çok uygun bir program olduğu için kullanıyoruz.
eğer baskı kalitesini görmek istiyorsak pdf yapıldıktan sonra pdften bakarak görebiliriz.

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
Baskıya hazırlayabilmek için vektör tabanlı olduğu için kullanıyoruz bu programı, tasarım için çok uygun bir program olduğu için kullanıyoruz.
eğer baskı kalitesini görmek istiyorsak pdf yapıldıktan sonra pdften bakarak görebiliriz.
CorelDRAW ya da Adobe illustrator gibi vektörel program alternatiflerinde de baskıya hazırlık ve tasarım yapabilirsiniz, aynı zamanda PDF'e çevirmeye gerek kalmadan gerçek baskı sonucunu hatta gelişmiş renk yönetim sistemleri sayesinde baskıda çıkacak renklere kadar doğru şekilde görebilirsiniz. Artık geliştirilmeyecek ve desteklenmeyecek yazılımları yavaş yavaş bırakıp diğerlerine yönelmelerini özellikle yeni başlayan arkadaşlara tavsiye ederim. ;)

nurcihantufan

🌱Yeni Üye🌱
freehand programınında amatör olarak iş yapabiliyorum. evde çalışmak için bana yardımcı olmanızı rica ederim...