Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Grafik Tasarımcı Salih Deniz - Tüm Dünya

salhdenz

🌱Yeni Üye🌱

Hazırsanız başlıyoruz!​

Tanışalım​

Merhaba, ben Salih.
Ankara’da yaşıyorum. 2017’den bu yana freelance grafik tasarımcı ve içerik üreticisi olarak müşterilerime hizmet veriyorum. Atatürk Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldum ve çeşitli ajans, matbaalarda iş tecrübeleri edindim.

5 Yıldır freelance çalışarak markalar için logo tasarımı, kurumsal kimlik, sosyal medya içerik üretimi ve tasarımı konusunda yurtiçi / yurtdışı müşterime hizmet verdim. Müşteri odaklı çalışmayı benimsediğim için müşterilerin isteğine göre online veya yüz yüze olarak çalışmaktayım. Diğer ajansların veya freelancerların aksine 7/24 ulaşılabilme özelliğiyle öne çıkmakta ve meydana gelebilecek acil işleri mesai saatleri dışında da hızlıca çözmekteyim.

Birlikte çalışabiliriz!​

Tamamen freelance olarak çalışıyorum. 09:00-17:00 mesai saati ve hafta sonu tatili gibi bir sınırlama yok.
Bu nedenle istediğiniz gün ve saatlerde bana kolayca ulaşabilirsiniz.

- Yüz yüze veya online toplantı

- Ofisten veya uzaktan çalışma imkanı

- Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma

- Sabit değil, projeye göre fiyatlandırma

Ne gibi hizmetler veriyorum?​

Logo & Kurumsal Kimlik Tasarımı;
Modern, dikkat çekici ve firmanızın imzasını oluşturacak akılda kalıcı tasarımlar hazırlıyorum.

Sosyal Medya Tasarımları;
Sosyal medyada sizi ön plana çıkaracak tasarımlar ve içerikler üretiyorum.

Basılı Materyaller;
Kartvizit, afiş, broşür gibi matbaa elinden çıkan tüm ihtiyaçlarınız için tasarım desteği veriyorum.

Web Site Tasarımı;​

SEO & mobil uyumlu, hızlı, modern görünümlü kurumsal ve e-ticaret web siteleri hazırlıyorum.

Süreç nasıl ilerliyor?​

1. Toplantı;
Projenizi ve neler yapmak istediğinizi online, yüz yüze veya Whatsapp üzerinden detaylı şekilde dinliyorum.

2. Değerlendirme;
Projenizi değerlendirdikten sonra fiyat teklifimi iletip süreç hakkında bilgi veriyorum.

3. Başlangıç;
Başlangıç onayını aldıktan sonra çalışmalara başlayıp tahmini teslim süresi içinde projenizin sunumunu gerçekleştiriyorum.

4. Teslim;
Onaylanan projenizi tüm kaynak dosyaları ile beraber teslim ediyorum.

Markanız için ben hazırım. Ya siz ?​

İş teklifleriniz veya merak ettiklerinizle ilgili daha hızlı dönüş alabilmek için Whatsapp'tan veya sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz..

İletişim Bilgilerim​

+90 506 506 84 13
denzsalh@gmail.com
instagram; /salhdenz
linkedin; /in/salhdenz

Yurt içi ve yurt dışındaki şirketler için hazırladığım logo ve sosyal medya tasarımlarını behance.net/salhdenz adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.​