Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafistkubra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Herkese merhaba! Grafik tasarım, yaratıcılık, yenilikçilik veya dünyayı daha güzel hale getirmekle ilgilenen herkese!
Benim adım Kübra. Grafik tasarımcıyım ve genellikle freelance olarak çalışıyorum. Lisedeki öğrenciliğimden beri işimi büyük bir tutkuyla yapıyorum. Bu yaklaşık on yıldan fazla bir süre demek. Bu süre içinde Türkiye'de ve dünyanın bazı ülkelerinde birçok firma ile logo, ambalaj tasarımı, katalog, kurumsal kimlik, broşür, marka kimliği, sosyal medya tasarımları, logo intro gibi dijital ve basılı işler için tatmin edici dokunuşlara ihtiyaç duyan kişilerle çalıştım. Ben her zaman her deneyimin değerli olduğuna inanırım. Kendi kendini motive eden, hızlı problem çözen ve takım halinde ya da tek başına çalışmaktan keyif alan biriyim. İsteklerinizi en kısa sürede, en kaliteli ve dikkat çekici tasarımlara dönüştürüyorum. Ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde temsil edecek çalışmalara katkıda bulunmak için heyecan ile bekliyorum. Her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz. Sürekli yenilenen ve gelişen portfolyomu incelemek için https://www.behance.net/kubrauygur linke tıklayarak bakabilirsiniz.

"Basit olanın zor olduğuna inanan biriyim. Ve tasarımın gerçekten problem çözme ve insanların hayatlarını daha iyi hale getirme ile ilgili olduğuna inanıyorum."
İletişim e-mail: kubrauygurr@gmail.com