Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Olarak E-ticaret Sitelerimize Ürün Ekleyecek Operatörler Alınacaktır.. - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilreks

🌱Yeni Üye🌱
Freelance Olarak E-ticaret Sitelerimize Ürün Ekleyecek Operatörler Alınacaktır..

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Admin Panel Yönetici Paneli Öğretilecek. Photoshop Bilgisi Tercih Sebebidir. Hızlı Klavye Kullanan..

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Bilreks Olarak Yeni Kurulan E-Ticaret Sitelerimize Yönetim Panelini Kullanarak Vereceğimiz Örnek Sitelerin Ürünlerini Tüm Açıklamaları İle Web Sitemize Manuel Olarak Ekleyecek Ürün Ekleme Operatörleri Aranmaktadır.
E-Ticaret Sitelerinin Banner İntro ve Bazı Görselleri Operatör Tarafından Yapılacak ve Kategori Alt Kategorileri Oluşturularak Ürünler Eklenecek. Ürünler Kopyala Yapıştır Olarak Eklenecek Ürün Adı Ürün Kodu Ürün Açıklaması Ürün Fiyatı Stok Miktarı Seo Yazısı Meta Tag ve Keyword Admin Paneldeki Yerlerine Göre Kopyala Yapıştır veya Yazı İle Yazılacaktır..
E-Ticaret ürün Ekleme İşlerimiz Süreklidir. Çalışacak 3 Kişi İle Bu İşler Organize Edilecektir..
Gün İçerisinde Online Olarak Çalışmalara Devam Edecektir..
İşler Takriben 10 Banner 5 İntro 1 Logo Tasarım ve 1000 Ürün Ekleme Olarak Standarttır. Site Başı 50 TL Alacaktır. 1 Günde Siteler Tamamlanacak Projelerdir..

E-posta: bilreks@bilreks.com

Telefon: 0286 212 44 66

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Bilreks

🌱Yeni Üye🌱
İlanımız Günceldir.. Gün içinde online olabilecek olanlar ile gerçekten grafik bilgisine sahip olanlar tercih edilecektir. Düzenli işim olsun diyenler her gün yapılacak işlerimiz var işimiz gayet basit baska bir eticaret sitesinde ki ürünleri menuel olarak kopya yapıştır yaparak ürün taşıma işlemi yapılacaktır..
Düzenli gelir kazanmak isteyenler kotalı olan ürün ekleme işimizi yapabilirler...

webcikerem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanımız Günceldir.. Gün içinde online olabilecek olanlar ile gerçekten grafik bilgisine sahip olanlar tercih edilecektir. Düzenli işim olsun diyenler her gün yapılacak işlerimiz var işimiz gayet basit baska bir eticaret sitesinde ki ürünleri menuel olarak kopya yapıştır yaparak ürün taşıma işlemi yapılacaktır..
Düzenli gelir kazanmak isteyenler kotalı olan ürün ekleme işimizi yapabilirler...

Hocam iş konusunda geri dönüş yapmadınız. Beklemedeyiz.

Bilreks

🌱Yeni Üye🌱
Mail Adresimize mail Atanlar ve Skyape üzerinden ekleyenlere konu anlatılıyor. Lütfen mail veya skyape üzerinden iletişime geçiniz..

mkmiktat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.etiketgroup.com
Freelance Olarak E-ticaret Sitelerimize Ürün Ekleyecek Operatörler Alınacaktır..

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Admin Panel Yönetici Paneli Öğretilecek. Photoshop Bilgisi Tercih Sebebidir. Hızlı Klavye Kullanan..

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Bilreks Olarak Yeni Kurulan E-Ticaret Sitelerimize Yönetim Panelini Kullanarak Vereceğimiz Örnek Sitelerin Ürünlerini Tüm Açıklamaları İle Web Sitemize Manuel Olarak Ekleyecek Ürün Ekleme Operatörleri Aranmaktadır.
E-Ticaret Sitelerinin Banner İntro ve Bazı Görselleri Operatör Tarafından Yapılacak ve Kategori Alt Kategorileri Oluşturularak Ürünler Eklenecek. Ürünler Kopyala Yapıştır Olarak Eklenecek Ürün Adı Ürün Kodu Ürün Açıklaması Ürün Fiyatı Stok Miktarı Seo Yazısı Meta Tag ve Keyword Admin Paneldeki Yerlerine Göre Kopyala Yapıştır veya Yazı İle Yazılacaktır..
E-Ticaret ürün Ekleme İşlerimiz Süreklidir. Çalışacak 3 Kişi İle Bu İşler Organize Edilecektir..
Gün İçerisinde Online Olarak Çalışmalara Devam Edecektir..
İşler Takriben 10 Banner 5 İntro 1 Logo Tasarım ve 1000 Ürün Ekleme Olarak Standarttır. Site Başı 50 TL Alacaktır. 1 Günde Siteler Tamamlanacak Projelerdir..

E-posta: bilreks@bilreks.com

Telefon: 0286 212 44 66

Taleplerini ve karşılığında düşündüğünüz rakam biraz yüksek olmamış mı kusura bakmayın ama düşüncemi ifade etmekten kendimi alamadım. İyi Çalışmalar

Bilreks

🌱Yeni Üye🌱
mkmiktat bey kinayi yönde düşüncenizi paylaşmısınız gibi algılıyorum söylediklerinizi.. Sonuçta arz talep meselesi takdir ederseniz ki şuan da piyasada işsiz olan bir çok kişi bulunmaktadır. Hem genç kitle hemde orta yaş kitlesi bu ilana göre bize ulaşmaktadır.
Biz bu işsiz olan kişilere iş olanağı sunuyoruz elimizden gelen ücret ve ayırdığımız bütçe miktarı kadar projelerimizi yönetiyoruz birde işe bizim açımızdan bakınız şuan da yapılacak olan 195 adet E-ticaret işi var ve aynı zamanda demo olarak hazırlamaya çalıştığımız 250 adetten fazla kategori ve tema bulunmaktadır. Her Temaya Göre Kategorisine göre ürün eklenecek.
Ben size bu konuda bilgi vermek mecburiyetinde de değilim ama konuyu bütünü ile görebilmeniz açısından anlatıyorum.. Ve bu yazıyı okuyan arkadaşlarımızın konuya muttali olması açışından detaylandırıyorum..
Bu arkadaşlarımız ile ürün ekleme işi bittiğin de ne yapıyoruz ilişkimizi kesmiyoruz haber ve blog sitelerimize makale yazmalarını teklif ediyoruz ve çalışma süresini yeterince ileriye dönük taşımaya çalışıyoruz ..

Demek oluyor ki biz bu piyasa da bir katma değer üretmeye sağlıyoruz; Şimdi size bir sorumuz bulunmakta sizin bu piyasa için her hangi bir ücret mukabilin de her gün çalıştırdığınız kaç kişi bulunmaktadır?
saygılarımla...

mkmiktat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.etiketgroup.com
Sonuç olarak tabiki arz talep oranıdır. Bu konuda sizinle hemfikirim. Ama bu işi yapan biri olarak sadece kendime ait 2 adet e-ticaret sitesine 1000 adet ürünü eklemede ne kadar zaman ayırdığımı düşününce kendime ayırdığım bütçenin çok çok fazla olduğunu fark ettim. Sizin belirlediğiniz rakam üzerinden söylüyorum tabiki. Sürekliliğiniz konusunda tabiki her arkadaşımızın ve sizlerle beraber yükselmesi hem bireysel hemde toplumsal olarak katkı sağlamaktadır. Özetlemek gerekirse Herşeyden önce 1 günde 1000 adet ürün ekleyecek arkadaş düşünemiyorum. Saygılarımla...

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Özetlemek gerekirse Herşeyden önce 1 günde 1000 adet ürün ekleyecek arkadaş düşünemiyorum. Saygılarımla...

mkmiktat bey kinayi yönde düşüncenizi paylaşmısınız gibi algılıyorum söylediklerinizi.. Sonuçta arz talep meselesi takdir ederseniz ki şuan da piyasada işsiz olan bir çok kişi bulunmaktadır. Hem genç kitle hemde orta yaş kitlesi bu ilana göre bize ulaşmaktadır.
Biz bu işsiz olan kişilere iş olanağı sunuyoruz elimizden gelen ücret ve ayırdığımız bütçe miktarı kadar projelerimizi yönetiyoruz birde işe bizim açımızdan bakınız şuan da yapılacak olan 195 adet E-ticaret işi var ve aynı zamanda demo olarak hazırlamaya çalıştığımız 250 adetten fazla kategori ve tema bulunmaktadır. Her Temaya Göre Kategorisine göre ürün eklenecek.
Ben size bu konuda bilgi vermek mecburiyetinde de değilim ama konuyu bütünü ile görebilmeniz açısından anlatıyorum.. Ve bu yazıyı okuyan arkadaşlarımızın konuya muttali olması açışından detaylandırıyorum..
Bu arkadaşlarımız ile ürün ekleme işi bittiğin de ne yapıyoruz ilişkimizi kesmiyoruz haber ve blog sitelerimize makale yazmalarını teklif ediyoruz ve çalışma süresini yeterince ileriye dönük taşımaya çalışıyoruz ..

Demek oluyor ki biz bu piyasa da bir katma değer üretmeye sağlıyoruz; Şimdi size bir sorumuz bulunmakta sizin bu piyasa için her hangi bir ücret mukabilin de her gün çalıştırdığınız kaç kişi bulunmaktadır?
saygılarımla...

Emeği bu kadar hiçe saydığınız, ayrıca yapılan işi bütünüyle gördüğümüzde büyük parseli siz koltuğunuzda otururken kazanmanız, işin hakkını veren emeğini ortaya koyan kişilerin komik bir ücret ile zaten işsizlik var diyerek işin dışında bırakılmasına daha fazla seyirci kalamam.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.[/B]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...