Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance - Sosyal Medya Uzmanlığı - SEO - Google ADS - Reklam ve Pazarlama Hizmeti

Ben Hüseyin Özkan. 1995 yılında İstanbul'da doğdum. Tozkoparan Endüstri Meslek Lisesi'nden mezun olduktan sonra Nişantaşı Üniversitesi Grafik Tasarım Meslek Yüksek Okulu'nda ön lisans eğitimimi tamamladım. İlk staj deneyimimi lise döneminde Kalekilit AR-GE departmanında gerçekleştirdim. Daha sonra üniversite döneminde Türk Hava Yolları Skylife Business Dergisi'nde 6 ay gönüllü çalıştım. Üniversite stajyerliğimi AHA Haber Ajansında grafiker olarak tamamladım. Mezuniyet sonrasında sırasıyla Ersan Medya 6 ay, Bella Color Kutu Davetiye E-ticaret ve sosyal medya yönetim departmanı 1 yıl, London & London - Cudo Ayakkabı E-ticaret ve sosyal medya yönetim departmanı 2 yıl , Estepalace sosyal medya yönetim ve digital marketing departmanı 6 ay başta olmak üzere çeşitli kurum ve firmalarda uzman olarak görev aldım.

Üniversite sürecinde ve sonrasında sürekli olarak çağın gerektirdiklerini ve geleceği göz önünde bulundurarak kendimi geliştirmek adına eğitimler aldım ve almaya devam etmekteyim. Bu eğitimlerden bir kaçı; sosyal medya yönetimi&uzmanlığı, e-ticaret, digital marketing, reklam ve pazarlama stratejileri gibi bir firmaya değer katabilecek eğitimlerdir. Bunların yanında Office Programları, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects, Adobe Premier Pro, Adobe Media Encoder programlarına ileri düzeyde hakimim. Aynı zamanda YouTube, Facebook business ve meta business, İnstagram ve diğer sosyal medya programları için kullanılan analiz programlarına ve Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager ve Goole ADS uygulamalarına hakimim. Böylece Hedef kitle belirlemesinde başarı oranım oldukça yüksek olmakla birlikte müşteri beklentisine uygun içerikler hazırlama ve hesap sağlığını en üst seviyede tutmak konusunda da başarılıyım.
Takım çalışmasına uyumlu, güncel gelişmeleri takip eden ve kendini bu konuda geliştiren, yaratıcı ve analitik düşünebilen bir kişi olarak firmanıza değer katacağıma inanıyorum.

Hüseyin Özkan
huseyinozkan4996@gmail.com
+90 0537 602 49 96

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Portfolyonuz var mı? yaptığınız işlerden örnekler paylaşır mısınız lütfen?