Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer Vector Çalışmaları ile Bütcenize Gelir Sağlayın. - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

konuke

🌱Yeni Üye🌱
Freelance iş başvurusu

Merhabalar.

İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık öğrencisiyim, seneye mezun olacağım. Şu aralar yurtdışındaki mimarlık ofislerine staj başvuruları yapmaktayım. Aynı zamanda bu yaz döneminde internet üzerinden freelance grafik tasarım işleri yapmak istiyorum. Daha önceden logo tasarımları üzerine deneyimlerim mevcut. Şu aralar dövme tasarımları üzerine çalışmalar yürütmekteyim.

söz ettiğiniz işleri yapabilecek program bilgim mevcut. İş hakkında biraz daha bilgi verebilirseniz sevinirim.

İncelemek isterseniz mimari portfolyomun linki:
ISSUU - Portfolio2014_Ece Konuk by konukece

Saygılarımla,
Ece Konuk

istanblue34

🌟Usta Tasarımcı🌟
örneğin ben 10 tane tasarım yapıyorum ama hıc beğenilmiyor ve hiç ödeme alamıyorum değilmi ?

ugur34maris

🌱Yeni Üye🌱
örneğin ben 10 tane tasarım yapıyorum ama hıc beğenilmiyor ve hiç ödeme alamıyorum değilmi ?

Evet aynen öyle oluyor. Bu yüzden boş zamanlarınızda yaparsanız ve katılmak isterseniz diyoruz.

Şuana kadar yaklaşık 250 dolar civarı ödeme yapıldı ( ortalama 3 günde) umarım daha güzel çalışmalarla daha yüksek ödemeler yapmayı isteriz.

***Arkadaşlar mailine cevap verilmeyen yada tasarımı onaylanıp Aİ dosyası alınıp ödemesi yapılmayan olursa lütfen özelden yazsın. Çok yoğun mail geldiği için ve tasarımlar tek tek incelendiği için gözden kaçabilir. Her çalışmanız bizim için çok değerli. Hiç bir tasarıma göz ucuyla bakıp geçmiyoruz bu nedenle bazen gözden kaçmalar olabiliyor.

Tüm maillere en geç 24 saat içinde kesin cevap verilmektedir.

ahmet f onat

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,
freelance calısan arıyormussunuz eğer arayışınız hala geçerliyse benim bir katkım olabilir.

artika.55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gelen şablonları mı uyguluyorsunuz sadece yoksa iş veriliyormu gerçekten?????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...