Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer Web Siteleri Yapımı- kurulumu, Opencart kurulum ve tema yapımı - Türkiye Geneli

webbi

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer Web Siteleri Yapımı- kurulumu, Opencart kurulum ve tema yapımı

Program/Seviye: Photoshop (çok iyi)
Dreamweaver (çok iyi)
Flash (iyi)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Merhaba evde web siteleri yapıyorum. Web site yapımı, tasarımı, sıfırdan html+css siteleri, E-Ticaret Opencart kurulumu ve tema yapımı, Wordpress tema edit ve kurulumu v.b gibi işler yapmakdayım.
Gerektiğinde portfolyo sunulacaktır.

İşle ilgili açıklama: Serbest Çalışan (Freelancer)

E-posta: iletisim@bilgictasarim.com

Telefon: 0534 962 29 30

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

mamoli76

🌱Yeni Üye🌱
Opencart Kurulumu

Merhaba, ben de opencart kurulumuyla ilgili detaylı bir yazı yazmıştım daha önce...

Opencart Kurulumu Yapmadan Önce Elinizdekilere Bakın
Her şeyden önce Opencart kurulumu için dışarıdan birine yüzlerce lira ödeme yapmak zorunda olmadığınızı, aslında bu işlemin oldukça basit bir işlem olduğunu ve kendinizin bu metni okuyarak yapabileceğinizi söylemek istiyorum. Öncelikle kurmak istediğiniz Opencart sürümüne karar vermelisiniz. Buna karar vermeden önce eğer elinizde modül ve tema varsa bunların hangi sürümle uyumlu olduğuna dikkat edin, zira elinizdeki malzemeler farklı bir sürüme uyumlu ise kuracağınız farklı bir sürümde uyum içinde çalışmayacak hata verecektir. Örneğin elinizde 2.1.0.1 sürümüne uygun bir tema var eğer siz 2.0.3.1 kurulumu yaparsanız elinizdeki tema çalışmayacak ya hayal kırıklığına uğrayıp farklı bir tema bulacaksınız veya kurduğunuz Opencart’ı silip tekrar uygun sürümü yükleyeceksiniz (her türlü zahmet ? ) bu yüzden bu mesele gerçekten önemli.

Devamını okuyup bloguma destek atmak isterseniz: Opencart Kurulumu