Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

G - Yonca "Ruya-es" Logo Çalışması

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟

Merhaba arkadaşlar ,ismimin baş harfiyle bir logo yaptım,grafiker logosu olarak tasarladım,yorumlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleme:

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
C harfinin altı neden öyle bozuk gibi olmamış :(
tam bir C harfi daha güzel olabilir yonca ile uyumlu :)

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş ellerinize sağlık. birde şöyle deneseniz.
dört yapraklı yoncayı büyük yapın ve yapraklardan birini "G" harfi yapın. sadece bir fikir. böylede güzel olmuş.:angel::angel::tongueout:

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
dört yapraklı yoncayı büyük yapın ve yapraklardan birini "G" harfi yapın. sadece bir fikir. böylede güzel olmuş.:angel::angel::tongueout:

Güzel bir fikir, deniyorum :), yorum için teşekkürederim :)

nosradamus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Emeğine sağlık, yalnız G harfinin çiziminde biraz hatalar var gibi, bir de renk seçiminde farklı bir renk çalışmanın çok daha güzel görünmesini sağlayabilir. İyi çalışmalar

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben C gördüm anladım eğer G ise C gibi okudum...:)
Bence harfi tam düz yapın çünkü bu haliyle bozuk gibi :)

G harfinin alt kısmını birazdaha genişleteyim, bir iki değişiklik yapıp yarın 2. logo olarak ekleyeyim,yorum için teşekkürler :)

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
Emeğine sağlık, yalnız G harfinin çiziminde biraz hatalar var gibi, bir de renk seçiminde farklı bir renk çalışmanın çok daha güzel görünmesini sağlayabilir. İyi çalışmalar

G harfinin başında kuğu kafası var (siyah kuğu :) ) o yüzden biraz kıvrımlı ,alt kısmınıda büyük yapmak istemedim fazla geniş olur diye, benimde gözüme çarpan fazlalıklar var yarın düzelticem,yorum için teşekkürederim :)

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Garanti bankasının yeni logosu sandım :)
G yi biraz daha belli et derim eline sağlık ;)

dfree

🌟Usta Tasarımcı🌟
g harfi c gibi okunuyor.tam olmamış

PrcDark

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.prcdark.somee.com
Çalışmanızdaki renk uyumu pek rahatsız edici değil ama bende malesef aynı eleştiride bulunacağım, G harfi C gibi Görünüyor. Ve bu bir Ps eserimidir acaba ? onu merak ettim'de!.. Ellerinize Sağlık Başarılar...

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmanızdaki renk uyumu pek rahatsız edici değil ama bende malesef aynı eleştiride bulunacağım, G harfi C gibi Görünüyor. Ve bu bir Ps eserimidir acaba ? onu merak ettim'de!.. Ellerinize Sağlık Başarılar...

C olsaydı düz biterdi ,herkez öyle algılıyor, G harfinde oynama yapıcam :), pc derken ? kendim yaptım , photoshop_ warp kullandım,yorumunuza teşekkürederim :)

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Harf olarak herkesin dediği gibi anlaşılır olmamış ,kuğu yapayım derken g harfi bozulmuş,bence bu çalışmadan çok farklı değişik fikirler üretebilirsiniz hem sizin seçenekleriniz çoğalmış olur kolay gelsin...

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
Harf olarak herkesin dediği gibi anlaşılır olmamış ,kuğu yapayım derken g harfi bozulmuş,bence bu çalışmadan çok farklı değişik fikirler üretebilirsiniz hem sizin seçenekleriniz çoğalmış olur kolay gelsin...

Doğaçlama oldu,ben bildiğim için basbaya G gibi geliyo :),dikkate alıcam yorumlarınızı ,sizlerin görüşü önemli benim için ,teşekkürederim.

larkthis

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle umarım yanlış anlamazsınız.

1- tipografik bir çalışma yapmaya çalışmış gibi bir izlenim var. ancak tipografi bu değildir. bir harfi eğip bükmek ve sadece tek bir özellik kullanmak(warp) sizi biryere götürmez.

2- g harfi, yonca ve kuğu. ne yapmaya çalşıştığınızın tam farkına varamadım. logonuzu yapacaksanız sadece tek bir harfe bu kadar simge yüklemeniz sizi yoracaktır. sonuçta bu şekilde birbirine girmiş bişey çıkacaktır.
3- çalışmanızda simetri veya orantı hiç yok. bu yüzden kimileri c algılamış ve çoğu kimse kuğuyu farketmemiş.
4- sadece logo olarak düşünmeyin olayı, sizi ve tüm yaşamınızı ve karakterinizi yansıtan bir çalışma olması gerektiğini göz ardı etmeyin.
5- gösterişten ve abartıdan kaçınıp, sade, rahat anlaşılır, uyumlu birşeyler deneyin.

uyum= renk, boyut ve algılanabilirlik

tüm bu eleştirilerim sadece sizin daha iyisini yapmanız içindir. umarım yanlış anlamazsınız.

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben beğenmedim..Logo açısından basit bir görünüm veriyor ve G harfini söylemeseydiniz C olarak algılayacaktım.Kuğu ise belirsiz..Logo mantığından çok şiirlere eklenen resimlerin mantığına yatkın kompozisyonu var..

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmalara devam, yorumlarınızı dikkate alıcam kesinlikle,yolun çok başındayım, teşekkürederim yorumlarınız için.

hafız

🌱Yeni Üye🌱
dört yapraklı yoncayı büyük yapın ve yapraklardan birini "G" harfi yapın. sadece bir fikir. böylede güzel olmuş.

arkadasa katılıyorum.. denemnde yarar var