Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazete ve Dergi Reklamı - Yorum Bekliyorum

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar aşağıdaki reklamlar bir Nakliyat ürünleri Yani Tahta ambalaj taşıma ürünleri yapan bir firmaya ait yaptgım çalışma bir otomobil dergisinde ve bir gazetede çıkacak

2 saatte hazırladım ve üzerindeki her harf olması zorunlu sadece tasarım bana ait isim reklam yazı vs..

ve bana 1 gun içinde 1 web sitesi 1 reklam a4 boyutunda virde önlü arkalı a3 tasarlamamı isteidler :) saat akşam 11 de başladım şuana kadar bunlar bitti sabaha kadar devam ama sanmıyorumki bitsin :) hepsi siz bunlara yorum yapın bu kadar kısa sürede bunları yaptım...

Graphic1.jpg

Graphic2.jpg

Graphic3.jpg

Graphic4.jpg

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet arkadaşlar Buda Reklam Tasarımı yani bunu müşterilerine yollayacakmış A3 kağıdına önlü arkalı reklam ben arka ve ön kapagı biraz sade yapmaya çalıştım iç kısmını yarın yapıcam uykum geldi iç kısmıda bitince buraya atarım

aşağıdaki resimler dosya gibi oalcak fakat dosya değil .. ikiye katlanan bir reklam Olacak ...

kapak%20arka.jpg

kapak%20%C3%B6n.jpg

buda bitmiş hali önve arka kapagın

%C3%B6nizleme.jpg

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
2 saatte iyi is cikarmisin, üstelik uykusuzlukla, demekki vakit olsa daha iyisini yapabilirdin..

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Yine allak bullak ettin insanların aklını, kardeşim azar azar yollada hazmedelim. Şu hiperaktifliğinden vazgeçsen çok iyi olacakta.
AHH... AHHH...:hmm2:

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
biz yorum yazarken bile ne kadar zorlanıyoruz birde müşteriye hepsini gösterirsen ne düşünür acaba? 3 alternatiften sonrası her zaman kafa bulandırır.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
valla benim kafam bualndı bile

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya cahit hocam iyide çalışma az burda

şimdi dosya için ayrı kapak için ayrı yer açarsamda horus kızıyor kendi birleşytiriyor konularımı .)

çalışma sadece 1 a4 4 adet bide reklam katalog farklı bir çalışma var yani iki çalışmamı koydum bide iç sayfasını yapınca içinide koyucam buraya işte ...

:D:D

yani ne reye koyucam ozmana hepsini çalışma az geçen seferki gibi 18 tane koymadım sadece 4 adet

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
ya cahit hocam iyide çalışma az burda

şimdi dosya için ayrı kapak için ayrı yer açarsamda horus kızıyor kendi birleşytiriyor konularımı .)

çalışma sadece 1 a4 4 adet bide reklam katalog farklı bir çalışma var yani iki çalışmamı koydum bide iç sayfasını yapınca içinide koyucam buraya işte ...

:D:D

yani ne reye koyucam ozmana hepsini çalışma az geçen seferki gibi 18 tane koymadım sadece 4 adet
Horus'un ne demek istediğini anlamamışsın demekki. Grafikerler.net yönetimi olarak hep bir ağızdan diyoruzki: Çalışmalarını zamana yayarak gönder, tabiiki aynı konu altında.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Tebrik ederim iyi bir grafiker olma yolunda ilerliyorsun, ama nasıl ülkemizdeki grafik tasarımla uğraşan bencil plaza grafikerlerinin yolunda.

Zahmet edipte kimsenin çalışmasına iki satır yazmamışsın. Burası bir eğitim ve paylaşım sitesi, burada almak kadar vermekte var. Nerdeyse senin bencil bir insan olduğunu düşünmeye başlayacağım.

grafiger

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık arkadaş.. kısa sürede güzel olmuş.. vakit olsa eminim daha iyiside olurdu :)

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tebrik ederim iyi bir grafiker olma yolunda ilerliyorsun, ama nasıl ülkemizdeki grafik tasarımla uğraşan bencil plaza grafikerlerinin yolunda.

Zahmet edipte kimsenin çalışmasına iki satır yazmamışsın. Burası bir eğitim ve paylaşım sitesi, burada almak kadar vermekte var. Nerdeyse senin bencil bir insan olduğunu düşünmeye başlayacağım.

Hocam illaki yazıcam kısa bir süre içinde baktıgım çalışmalar vartabi bu siteden ama inanın gece 3 lere akdar tasarım yapıyorum gunduzde bu işle alakalı olmayan bir işte çalışıyotum gözlerimin agrısından inanın yazıalrı bile zor okuyorum siteye ekleme yaptıgımyada yorum yazdıgım saate bakın ..
saat 2-3 vs...

tabiki bende bişeyler söylemek istiyorum arkadaşlara.... ama şimdi değil sırası

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Hocam illaki yazıcam kısa bir süre içinde baktıgım çalışmalar vartabi bu siteden ama inanın gece 3 lere akdar tasarım yapıyorum gunduzde bu işle alakalı olmayan bir işte çalışıyotum gözlerimin agrısından inanın yazıalrı bile zor okuyorum siteye ekleme yaptıgımyada yorum yazdıgım saate bakın ..
saat 2-3 vs...

tabiki bende bişeyler söylemek istiyorum arkadaşlara.... ama şimdi değil sırası

Bu azminizden dolayı tebrik ediyorum sizi. Cahit beyin dediklerine uyarsanız inanın sizin iyiliğinizedir...

Saygılarımla...

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardes güzel çalışmalar yalnız boslukların yok kesime çok yakın yazıyaların ii çalışmlar emeğine sağlık

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında geneline bakacak olursak güzel bir çalışma. Benim gözüme takılan şey Pandora logosu oldu. Bu logoyu siz mi çizdiniz bilmiyorum. Pandora’ ya Yunan mitolojisindeki inanışa göre ilk yaratılan kadındır. Zeus’ un oğlu Hephaestus' a emretti ve zanaatkârların tanrısı olan Hephaestus' da toprak ve su kullanarak kadını yarattı. Ona tanrılar özellikler vermişlerdir Aphrodite güzellik, Apollo müzik gibi...

Bu bilgileri neden verdim... Gördüğüm kadarı ile logoda ki Pandoraya değil de Medusa’ ya benzemesidir.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aslında geneline bakacak olursak güzel bir çalışma. Benim gözüme takılan şey Pandora logosu oldu. Bu logoyu siz mi çizdiniz bilmiyorum. Pandora’ ya Yunan mitolojisindeki inanışa göre ilk yaratılan kadındır. Zeus’ un oğlu Hephaestus' a emretti ve zanaatkârların tanrısı olan Hephaestus' da toprak ve su kullanarak kadını yarattı. Ona tanrılar özellikler vermişlerdir Aphrodite güzellik, Apollo müzik gibi...

Bu bilgileri neden verdim... Gördüğüm kadarı ile logoda ki Pandoraya değil de Medusa’ ya benzemesidir.

evet firma ve logo hakkında mitoloji bilgisi aldım çalışmamın iç sayfalarına dahil edeceğim zaten değiştirdim birazda bitince atarım buraya

firmanın adı pandora ben çizmedim başkası çizmiş ve medusa firmanın diger adıda ...

pandora ve medusa ikisiinide Kullanıyorlar ...