Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Geçişli Banner

fiko06

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar bana birtane banner lazımda, fanatik.com.tr, fotomac.com.tr deki gibi, ekranın belirli süre ile değişim yapmasını istiyorum ve yukarıdaki sitelerde olduğu gibi alttta resim yerine butonda olabilir. Elinde olan arkadaşım varsa paylaşırmı acaba? Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşım varmı?

fiko06

🌱Yeni Üye🌱
Bunu şöyle açıklasam yani isteğimi XML Banner örneği elinde olan arkadaşım varmı acaba? :(

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
kimsede yok anladığım kadarı:)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yapmayı deneseniz ? :)

EmreAYD1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fiko06 :

Baktıgın uygulama XML bir uygulama burdan bakabilirsin eğer buna benzer bi uygulama istiyorsan sana yardımcı olabilirim...

İyi Forumlar Dilerim..:sleepy:

EmreAYD1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tekrar Merhaba ;

Gece içinde ufakbir çalışma yaptım ve hazır olarak bazı yerlerde buldum istediğinin bire bir aynısı...

İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız...

(Düzeltme Yapmak ve Kontrolü İçinde Yardımcı Olabilirim)

İyi Çalışmalar Mutlu Yıllar..

kadir3434

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar bana birtane banner lazımda, fanatik.com.tr, fotomac.com.tr deki gibi, ekranın belirli süre ile değişim yapmasını istiyorum ve yukarıdaki sitelerde olduğu gibi alttta resim yerine butonda olabilir. Elinde olan arkadaşım varsa paylaşırmı acaba? Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşım varmı?

after effect programı ile yapmıştım ben ps biliyorsanız kullanımı kolay olacaktır konu eski ama bilgi almak isteyen olur diye yazıyorum ;)