Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gençler üzerine dergi kapağı

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
selamınaleyküm arkadaşlar yapmış olduğum çalışma bir dergi kapağıdır.. yorumlarınızı bekliyorum şimdiden hepnize teşşekkür ederim..:angel::angel:
77976601vb5.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

yildiz.enes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
A.S. Kardeşim çok karışık olmuş. biraz daha sade yapmayı dene.

saygılarımla...

cleverblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
a.s çok göz yoruyor kardeş ii çaLışmaLar

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazı fontu olmamış bence dizayn olarak hoş görünüyor, fontu değiştirip gri yazıları daha küçük kullanırsan gözü bu kadar yormayacağını düşünüyorum tabii bu benim fikrim

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazı fontu olmamış bence dizayn olarak hoş görünüyor, fontu değiştirip gri yazıları daha küçük kullanırsan gözü bu kadar yormayacağını düşünüyorum tabii bu benim fikrim

olur mu sizin fikirleriniz bizim için değerlidir:smile: yazılar gri değil aslında beyaz ama trasparan yaptım netliğini düşürdüm daha fazla göz yoruyordu çünki ...yazıları küçültürsem ya da hiç kullanmazsam o zaman resimdeki bayan çok fazla göze çarpacak .yani bizim kapakta kullanmaktan .sadece küçük bi kısımda hayatından kıssaalar almıktan başka bi amacımız yok..ama denemekte fayda var...ilk çalışmalar olunca böyle olabiliyor...taşekkürler

Son düzenleme:

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yapılmış olmak için yapılmış gibi duruyo..

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fazla incelemeden kullanmışsın renkleri..Basit Kalmış Yazılar harfler..Konu başlıkları..

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
çok karmaşık ve göz yoruyor ben bir genç olarak bu dergiyi asla almam annee korttum yaaa kız zaten dehşet öcü gibi renklerde çok uyumsuzzz(çokmu açık sözlü oldu)

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
demekki öcü gibi durduğuna göre amacına ulaşmış demektir...çünki bu dergide ünlülerin örnek alınması şüpheli olan davranışları yani ahlaki açıdan bunları anlatacak bir kısmında ...amacına ulaşmış demekki

1canan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gölgelemelerle biraz daha ugrasabilirdin yazılar çok karısık olmus ama üzerinde düşünüldüğünde halledilebilir seyler de olabilir

karyasu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar yani üyelerdenim kendimce fikrimi söylemek istedim bahaneyle sizlere merhaba demek istedim bu arada çalışma konusunda bence yazı karakteri uyumlu olmadığı gibi opacite değerini düşürüp biraz daha küçük puntoda yazabilirsin ayrıca altta yazılarada kullandığın kırmızı kontürü kaldırırsan biraz daha okunaklı olur.

Elipsis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
urda amaç gençli değilmi? bence arka tarafdaki yazılar çok fazla kullanımışsın vede bu yüzden gözü yoruyor. Amaç gençlikse resmi ön plana çıkar ve fon olaraka kullandığın yazıları azalt...

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Vahşet dergisi mi bu :)
Dergi kapağı hakkında açılmış diğer konuları veya etrafındaki dergilerin kapaklarını qöz önüne alarak yeni çalışma yapmanı tavsiye ederim, Dergi kapağıyla alakası yok bu yaptığın çalışmanın.. Kusra bakma sert oldu ama, ne kadar sert yoğrulursa o kadar iyi olurmuş hamur.. Bende zamanında çok sert eleştiri aldım yani alınma :) Eline aldığın her derginin kapağını incele ok ;)

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
kırmızı gözzü yoruyor birde tiipografik çalışmak istemişsin ama kopuk olmuşş tamamlamaıyor dergi degilde afiş gibi olmuş dicem ama afişte böle olmaz karışık bişiler olmuş bence üzerinde çalış biraz daha derimm.Ve dergi kapağı çalışmalarına bak derimm senin için yaarlı olacaktır..

ermat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hiç albenisi yok bence gözden geçirmesilisin... eline sağlık...

bosnia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başlığın konveksiyonel olması şart mı? yatay olsa daha düzel olur bence.
font büyüklüğünü bilmiyorum ama sağ alt köşedeki konu başlığı olduğunu tahmin ettiğim
yazıların kırmızıyla çevrelenmesi pek iyi olmamış. dergileri inceleyebilirsiniz.
kolay gelsin...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Temmuz 2008 için yapılmış çalışma? Neden düzeltme için yazıyorsunuz ki?