Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

godfather da grafikerler.net te buyrun Al Pacino:)

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
alpacinosevenleri3uo6.jpg

hayranı olduğum al pacino nun affına sığınarak bişeyler yapmaya çalıştım al pacino babamızın dediği gibi'nothing is what it seems:)eller olmadı biliyorum parmak yapamıyorum:(

audision

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten güzel olmuş.

Konu Dışı : Affınıza sığınarak soruyorum illustrator bilgim yok henüz yeni başlama aşamasındayım.Buna benzer çalışmaların nasıl yapıldığı ile iligili forumda bir ders varmı ? (tekniğin adını bilmediğimden arama yapıp bulamıyorum)

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
Gerçekten güzel olmuş.

Konu Dışı : Affınıza sığınarak soruyorum illustrator bilgim yok henüz yeni başlama aşamasındayım.Buna benzer çalışmaların nasıl yapıldığı ile iligili forumda bir ders varmı ? (tekniğin adını bilmediğimden arama yapıp bulamıyorum)

audison sanırım soracak en son kişiye sordun:)acemi balığım ben daha forumda ders konusunda sanırım daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur

audision

🌱Yeni Üye🌱
audison sanırım soracak en son kişiye sordun:)acemi balığım ben daha forumda ders konusunda sanırım daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur

Henüz dün katıldım aranıza kim bu işte nedir pek bilmiyorum , ben yapılan işi beğendim ve merak ettiğim tekniklerden o yüzden sordum :] acemi olup olmaman önemli deil :rofl:

:iloveyou:

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu konu hakkında bilgim yok ama benim fikrim ten rengini ve gölgelerinin rengini aç birde el çizimindeki sivriliği yuvarlarsan olmuştur eline sağlık

erkin77

🌱Yeni Üye🌱
sadece ceketi beğendim o da gerçekten güzel olmuş, ellerine sağlık..

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
ceket gömlek kıyafeti çok gzl duruyor yüzdeki gölgeler keskin yumuşatırsan daha hoş gözükür feather verirsen bn genelde öyle yapıyorum daha yumuşak gölgeler yakalarsın kolay gelsin arkadaşım devamm süpersin

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
ceket gömlek kıyafeti çok gzl duruyor yüzdeki gölgeler keskin yumuşatırsan daha hoş gözükür feather verirsen bn genelde öyle yapıyorum daha yumuşak gölgeler yakalarsın kolay gelsin arkadaşım devamm süpersin

yüze gerçekçi hava vermek cidden çok zor(benim gibi acemiler için)buarada motive verdiğin için teşekkürler:)

erkin ceketi beğenmene sevindim teşekkürler

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güsel gidiyor dewam edilirse güsel şeyler çıkabilir.
emeğine sağlık.