Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görkem inşaat logo çalışması

haliluzun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nacizane tavsiyem yeni başlayanlar için logo yapmaya başlamadan önce firmayı ii tanımanız, firma sahiplerinin bakış açısı istekleri çok önemli.. onları dinlemelisin, yakalayacagın ufak bir detay sana yol açacaktır. ve nette dolaşıp kafanda oluşturacağın logo için detay oluşturmalısın. PİYASADA ki logoları da incelemeli ve ben nasıl farklı yaparımı düşünmelisin ve ağır olacak biraz ama 3 harekette bir logo yapılmış uğraş gerekir..
senin logon yazı yazılmış, kolon konmuş ve çatı için çizgi çekilmiş bu kadar kolay olmamalı.. Logonun kendine has KARAKTERİ olmalı.. hep savunduğum şey..

saygılar güzel işler bekliyoruz..

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
sanki boyo yapar gıbı yapmıssın tasarım dusunce fıkır... hepsi gereklı yenısın dıye böyle yapmıssın ... yenı olmana rağmen idare eder bunu bıle yapamayanlar var... bıraz daha ılerlemelısın bence...olmamış...[/I]

Moderatör tarafında düzenlendi:

gamzen

🌱Yeni Üye🌱
bu logoyu ben bi yerden hatırlıorum sadece yerlerinde değişiklik yapılmış bi tasarım hakkında yorum bekliyosan önce onun senin yapman gerekir lütfen bu mesleğe biraz saygı duyalım...

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
inşşat logosu diğil de ev dekorasyon logosu gıbı olmuş
font, ev gorseli ve renkler inşaat sektorunu anlatmıyor
zaten yukarıda arkadslar bahsetmiş nedenlerınden sana kolay gelsin paylasımı için tesekkurler:D

GraFiikeR

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım ben bu sitede 1 veya 2. yorumum var yorum yapmıyor bakıyorum ama senin bu yaptığına da susulacak gibi değil nedeni ise almaman gereken çalışmayı alıyorsun aldın bari rengini ve altındaki inaşaat yazısın değiştir. Kullanıyorsun neden peki foruma cıkartıyorsun pes doğrusu senin bu davranışın MİLLİ CESARETT...
Bu mesleği yapmak için tekrar düşün bence

Son düzenleme:

volkanacar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar

siteye ve foruma uzun zamandır giremiyordum iş yoğunluğumdan dolayı, gerçi bu logoyuda tesadüfen gördüm internette bir araştırma yaparken ve üzülerek söylüyorum ki bu logo ÇALINTIDIR, hemde orjinalinin aynısı :( sadece firma isim değistirilmistir.

isteyenler logonun orjinalini HHS Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri Yapı Otomasyon Teknolojileri adresinden görebilirler.

lütfen bu işe biraz daha saygı duyalım

PhaselisB

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Volkan arkadaşımıza katılıyorum..

Esinlenebilirdin Ama.. copy Paste Yapmışsın..

Kafanda Objeler Yaratmalısın.. Ve Bunları esinlenerek yapabilirsin..
Ama Uğraşmazsan Armut Piş Ağzıma Düş Yaparsan... Pek Başarılı olabileceğini Sanmıorum..

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar

siteye ve foruma uzun zamandır giremiyordum iş yoğunluğumdan dolayı, gerçi bu logoyuda tesadüfen gördüm internette bir araştırma yaparken ve üzülerek söylüyorum ki bu logo ÇALINTIDIR, hemde orjinalinin aynısı :( sadece firma isim değistirilmistir.

isteyenler logonun orjinalini HHS Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri Yapı Otomasyon Teknolojileri adresinden görebilirler.

lütfen bu işe biraz daha saygı duyalım

tamda yan taraftaki taşlardan birini sil dicekken (yorumları okumadan tabiki yorum yapmıyorum) volkan arkadaşımızın yorumunu ve gözlemini farkettim..
farketmemiş olsaydım şu yorumu yapacaktım:
yazı fontları tamamiyle birbiriyle uyumsuz olmuş ayrıca bu logoyu bire bir küçülttüğünü düşün o zaman taşlar birbirine girer amacının dışına çıkar anlaşılmaz arkadaşım belki taşlardan birini silebilirsin ve taşları biraz daha seyrek döşeyebilirsin. tekrar gözden geçir derim ben... düşüncene ve ellerine sağlık.

semken

🌱Yeni Üye🌱
turuncu renk insaat firmasi icin cok alakasiz bir renk....daha agir renk kllan bence ve o evin yerine farkli bsey dene animsatan sade ve air renk tonlamari olmali...basarilar

semken

🌱Yeni Üye🌱
bosunami youm yaptim ....neyse arkadsim calarsan baskasinin emeginin hakkini yemis olursun ve aynen yaptigin ortay cikar..ne oldu simdi sence ..bence bu formdaki hrkesten ozur dilemelisin..ve kendi tasarimlarini,emeginiortaya sunmalisin kotude olsa calismanda yorum yaarak yardmci oluruz yani..

semken

🌱Yeni Üye🌱
yorum yaparak yazicaktimm..kusura bakmayin orda yalnis yazmism..

Netw0rkkk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende daha yenıyım bu sektörde arkdsm basit bir çalışma olsada acemi olmana ragmen güzel olmus yinede emegıne saglık dıyorum bol bol konulara göz atıp kendını geliştir başarılı olacagına ınanıyorum gercekten iyi çalışmalar

Netw0rkkk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet yorumu yaptım ama çalıntı oldugunu volkan arkdasn yorumundan sonra farkettım dicek bişy bulamıorum :)

FULLCAR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu logo zaten logo cd sinde var yani bir alıntı.onun için yorum yok.ama o rayada sen koyduysan bilemiyorum.