Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görme EngeLLi Ressamın Eserleri

HeadBang

🌱Yeni Üye🌱
Görme engelli Eşref Armağan'ın resimleri herkesi şaşırtıyor.Eşref Armağan, çok özel bir Türk ressamdır. Eserleri hem Türkiye çapında, hem de yurt dısında çeşitli sergilerde yer almıştır.

Geçmişte İtalya'dan bir süre önce de Şangay Büyükşehir Belediye Başkan'dan davetler almıştır. Birçok kereler hem Türk televizyon kannallarında hem de CNN ve BBC gibi kanallarda adından söz edilmiş olmasına rağmen değerli sanatçı ve ressamlarının bulunduğu kitapta Eşref Armağan'ın adı geçmemektedir.

Eşref doğuştan görmez olan bir ressamdır. Hiç bir zaman gün batımını, baharda yeşeren, çiçek açan doğayı, renklerini göremedi. Tuttuğunu koparan, mücadeleci kişiliği ona, duygularını dile getirbilmek için ses, bir anlamda da görmek için göz kazandırmıştır.

es1ov3nw7.jpg

es3gf9hh0.jpg

wol_error.gif
Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 975x663 ve boyutu 652KB dır.
es4re1qn1.jpg

wol_error.gif
Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800x574 ve boyutu 561KB dır.
0006bridgesailboat35x50kq1.jpg

wol_error.gif
Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800x536 ve boyutu 562KB dır.
000840x60wd7.jpg

wol_error.gif
Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800x600 ve boyutu 222KB dır.
0024waterfall50x70gu6.jpg

wol_error.gif
Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800x540 ve boyutu 87KB dır.
0019op1.jpg

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
bir görme engelli için gerçekten başarılı çalışmalar paylaşım için teşekkürler

organic.candy

🏆Pro Tasarımcı🏆
görme engelli olmasına rağmen harika çalışmaları var tebrikler...
paylaşım için teşekkürler...

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
ÇOk güzeller ve çok ilginç doğuştan görme engelli bir insan nasıl çizebiliyor hiç görmediği şeyleri :s

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Paylaşım için çok teşekkürler
Eşref beyle ilgili konu daha önce açılmıştı yalnız :wink:
Onun için hazırlanan belgeselin video su var sitemizde :smile:
Onuda izlemenizi tavsiye ederim
Saygılar

EFENDIE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kimbilir görse ne sahane resimler cizerdi :)

görmemesine ragmen güzeller ;)

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
hayal gücü işte hiç bir engel tanımıyor

ByELİTE

🌟Usta Tasarımcı🌟
görme angelli olduğu halde çok şahane çizmiş ve çiçeği çok beğendim şahsen ben gördüğüm halde onu çizemem :) paylaşım için çok çok teşekkürler..

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Görme engelli biri için çok güzel çalışmalar. Sanat aşkı budur işte engel tanımıyor.
Paylaşım için teşekkürler HeadBang.

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Görme engelli biri için çok güzel çalışmalar. Sanat aşkı budur işte engel tanımıyor.
Paylaşım için teşekkürler HeadBang

İnternetle ilgili bir sorun yaşıyorum.
Mesajı yazdığımda görünmediği için bir daha denemek istedim. Yanlışlıkla flood yaptım.

Son düzenleme: