Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

illüstratör sadece kontür görme

greenyas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
tesetturnotlari.blogspot.com.tr
arkaaşlar ben 6 yıldır corel kulandım. son 1 yıldır ai. kullanıyorum kendi çapımda öğrendim öğrenmeye devam ediyorum.

ben corel de baskıdan önce çalışmayı sadece dış kontürleri görerek siyah beyaz bi kontrol ederdim. illüstratörde bunu nasıl yapabilirim. daha doğrusu yaptım ama geri alamıyorum. (nasıl yaptıgımıda bilmiyorum yalnışlıkla bir tuşa bastım ) çalışmam siyah beyaz olarak kaldı. düzeltemedim. acil yardım lütfennn :(

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkaaşlar ben 6 yıldır corel kulandım. son 1 yıldır ai. kullanıyorum kendi çapımda öğrendim öğrenmeye devam ediyorum.

ben corel de baskıdan önce çalışmayı sadece dış kontürleri görerek siyah beyaz bi kontrol ederdim. illüstratörde bunu nasıl yapabilirim. daha doğrusu yaptım ama geri alamıyorum. (nasıl yaptıgımıda bilmiyorum yalnışlıkla bir tuşa bastım ) çalışmam siyah beyaz olarak kaldı. düzeltemedim. acil yardım lütfennn :(

keyline modu kastediyorsunuz sanırım, mac için kısayolu command+Y

selcuksa

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.essegraphic.com
çalışma alanınızda beyaz sayfanın dışında gri ekrana sağ tıkladığınızda Outline tıklayın tekrar geri almak için yine sağ tıklayın ve Preview tıklamanız yeterli..