Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gotham Book Fontu

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Elinde Gotham book fontu olan varsa paylaşabilir mi?

Benzer konular

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
sanırım biraz araştırma yapsan sende bulurdun kolayına kaçıp formda konu açmak yerine ufak bir arama ile bu tarz sorunları giderebilirsin dostum

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

çok teşekkür ederim ama buradaki Gotham Book fontunu bilgisayarım kabul etmiyor.

sanırım biraz araştırma yapsan sende bulurdun kolayına kaçıp formda konu açmak yerine ufak bir arama ile bu tarz sorunları giderebilirsin dostum

Kolayına kaçmak gibi geldi size evet ama forumda bulduğum fontu bilgisayarım kabul etmedi, o yuzden konu açtım. Yanlış anlaşılmak istemiyorum.

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
estafurullah yanlış anlaşılma gibi birşey söz konusu değil sadece fikrimi söyledim, eğer fontu indiriğ c diski windows içindeki font klasörüne attıkdan sonra bilgisayarınız kabul etmiyor ise bilgisayarda bir sıkıntı vardır, eğer genede probleminizi çözemezseniz dafont.com adresinden fontu indirip tekrar deneyin eğer gene olmazsa ozaman sizin pc nizde bir problem var demektir.

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
estafurullah yanlış anlaşılma gibi birşey söz konusu değil sadece fikrimi söyledim, eğer fontu indiriğ c diski windows içindeki font klasörüne attıkdan sonra bilgisayarınız kabul etmiyor ise bilgisayarda bir sıkıntı vardır, eğer genede probleminizi çözemezseniz dafont.com adresinden fontu indirip tekrar deneyin eğer gene olmazsa ozaman sizin pc nizde bir problem var demektir.

Ben mac kullanıyorum sanırım sorunum ondan kaynaklanıyor.

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
başdan söylesene mübarek tabikide windows için olan font mac için olmazki arama yaparken mac diye arattır googlede mac cihazından ozaman sorunun hal olucaktır.