Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarim Cantam

sibel_b

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu kadar güzel, bu kadar kombine bi yardım olamaz ya, çok teşekkür ederim.

delice

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önemli bilgiler.paylaşım için teşekkürler

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
cok faydalı bilgiler teşekkürler...

myre

🌱Yeni Üye🌱
bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkürler..:)

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Çok iyiii harbi çanta olmuş bu :D
emeğini paylaştığın için tşkler ;)

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tasarim icin:
Adobe In Design, Quark,

kullanmıyorum çokta gıcık oluoyrum orada yaptıgımı corelde 2dk. da yapıyorum belkide benim elim agır ama ona guvenerek baskıya iş yollamam....

solo

🌱Yeni Üye🌱
paylaşımlarınız için tşkkr.Bu sitelerden fotoğraf yada program indirmek ücretlimidir? birinci sorum bu. İkincisi herhangi bi yerde bu fotoğraflardan kullanmamızın telif hakkı var mıdır?

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok harika bir bilgi bizim için paylaşımından dolayı teşekkürederim. Freelens

Freelens

🌟Usta Tasarımcı🌟
paylaşımlarınız için tşkkr.Bu sitelerden fotoğraf yada program indirmek ücretlimidir? birinci sorum bu. İkincisi herhangi bi yerde bu fotoğraflardan kullanmamızın telif hakkı var mıdır?

Fotgraf indirmek ucretlidir. Bunun yaninda oldukca isiniz yarayacak ucretsiz fotograflarda vermiyor degiller.
Ornegin
stock.xchng - the leading free stock photography site
sitesi oldukca guzel resimleri paylasima acmis. Uye olmaniz durumunda bunlari indirebiliyorsunuz.
Uyelik ucretsizdir.
Diger fotograf siteleride ucretli olup bolca isinize yarayacak bedava resimler veriyor.

Programlar, ozellikle yazdigim programlain hepsi hatiri sayilir bir ucrete tabidir.
Pogram sayfalarina gittiginde parali-parasiz vey sure kisitlamali oldugunu belirtir.

Iyi calismalar.

Freelens

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tasarim icin:
Adobe In Design, Quark,

kullanmıyorum çokta gıcık oluoyrum orada yaptıgımı corelde 2dk. da yapıyorum belkide benim elim agır ama ona guvenerek baskıya iş yollamam....

Sevgili sedat corel bir cizim programidir. Sayfa tasarim degil. Seni ikna etmek icin Corel dan mesaj mi yollatsam mi acaba?
Corel da rahat yaptigin kucuk islerdir. Tasarim buyuk istir.
Programlari bir katagoriye korken kendim bir katagori cizmedim.

Tasarim okullari, piyasa ve programlarin kendi amaclarindan yola cikarak bir yazi yazdim. Yoksa keyfim boyle adlandirmak istiyor diye degil.

Iyi calismalar

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sevgili sedat corel bir cizim programidir. Sayfa tasarim degil. Seni ikna etmek icin Corel dan mesaj mi yollatsam mi acaba?
Corel da rahat yaptigin kucuk islerdir. Tasarim buyuk istir.
Programlari bir katagoriye korken kendim bir katagori cizmedim.

Tasarim okullari, piyasa ve programlarin kendi amaclarindan yola cikarak bir yazi yazdim. Yoksa keyfim boyle adlandirmak istiyor diye degil.

Iyi calismalar

arkdaşım corelde küçük iş derken ne demek istiyorsun koskoca kataloglar dergiler çıkarıyoruz bunlara küçük iş mi diyorsun gerçekten yazık...quark ta yaptıklarının en babasını corelde 2 kat daha guzel ve daha kesin oluyor.şunuda belirtmek isterimki sadece quark dizgi programıdır tasarım değiltabi çizim de değil çizimi corelde yapar tasarlarsın tasarım yaparsın billboardlar quarktamı yapılıoyr quarkta yapılıyorsa pardon o zaman...

sR-graphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok saol yaa çok iiler bikaçını kullanıodum ama bu sahip olduumdan fazlası:D