Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarım ( Fotograf Duzenleme, Dergi , gazete , katalog , logo , 3d tasarımcısı) - İstanbul

tolgadeniztlg99

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarım ( Fotograf Duzenleme, Dergi , gazete , katalog , logo , 3d tasarımcısı)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop - cok iyi , Illustrator - cok iyi , Indesign - cok iyi , Flash ( banner vs gorseller) cok iyi , freehand cok iyi , Premiere - iyi , After effect - iyi , Cinema4d - Cok iyi

İş deneyimi ve içeriği: Portfolyom mevcut , yapilan introları gormek isterseniz mailde belirtmeniz yeterli olacaktir. Cumartrsi gunlerinin tatil olmasi oncelik tercihimdir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta: tolgadnztlg@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

grafikerbny

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.grafikerbny.com
Bizimle İletişime geçizniz.

Yayınevi tecrübesi olan,
Photoshop, Illustrator,
Freehand gibi programları iyi derecede bilen MAC kullanıcısı,
Tercihen flash ve web tasarımı bilen 3 GRAFİKER aramaktayız.

Sadık Uygun Yayınları
İrtibat: 0(507) 930 22 01
0(212) 625 35 35

Sadık Uygun Eğitim Yayınları Planlar, Yıllık Planlar, Haftalık Planlar, İlköğretim Ders Kitapları, Yardımcı Kitaplar, Yayınevi, Sınıf ,yıllık planlar, günlük planlar, 3. sınıf, 3. sınıf yıllık planlar, 3. sınıf günlük planlar,4. sınıf, 4. sınıf yıllı