Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarım için uygun Laptop...

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar yakın zamanda grafik tasarım amaçlı, tüm parçaları oldukça iyi ve programları çalıştırabilecek yüksek performansa sahip masaüstü bilgisayar aldım, ama hocam okulada getirebilmem için uygun bir laptop almamı önerdi. Grafik tasarım için uygun, gerekli programları kaldıracak ve hızlı bir şekilde çalıştırabilecek bir laptop arıyorum. Oyun falan oynanmıyacak sadece grafik tasarım için uygun bir laptop öneriniz varmı? Bütçem 2000 TL'ye kadar..

bulutxxx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş laptop alma tavsiye etmem hoş hoca istemiş ama bo hocalarıda anlamak zor zaten ama tavsiyem asus yanlısı asustan şaşmıcan

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet Asus kalitesi bambaşka zaten şuan masaüstü bilgisayarımın monitörü Asus full hd grafik işleri için uygun diye aldım ve çok memnunum.. Ama hoca okulada getirmen gerekebilir demişti o yüzden almayı düşünüyorum yoksa ihtiyacım yok :smile:

onruynk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.onuruyanik.com
Okulun bilgisayarları pek iyi değil herhalde :) başka neden okula getirmen gereksin ki ?

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hiç bu açıdan düşünmemiştim :smile: hocaya sormak lazım

teknoreis

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar önemli olan marka değil uygun fiyata iyi özelliği almak mesela aynı özellikler dell marka notebook misalen 1000 tl ye almak varken sırf marka oldugu için toshibaya 1500 tl vermek mantıksız özellik ve fiyat karşılaştırması yapmanızı öneririm..

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar önemli olan marka değil uygun fiyata iyi özelliği almak mesela aynı özellikler dell marka notebook misalen 1000 tl ye almak varken sırf marka oldugu için toshibaya 1500 tl vermek mantıksız özellik ve fiyat karşılaştırması yapmanızı öneririm..

Haklısınız teşekkür ederim

mystudio35

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım bende toshiba i3 64 bit var memnunum after efeckt bile rahatlıkla kullanıyorum ama benden sana tavsite toshiba i7 harika ekran kartı 2 gb alırsan i 7 tavsiye ederim tahmini 2000 fazla üstünde değil ama olmadı i 5 seriside alabilirsin asus güzel bir marka ama kullanmadığım için bilemiyorum dediğimi alırsan rahatlıkla kullanırsın hem istersn oyunda yükle önemli değil

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım bende toshiba i3 64 bit var memnunum after efeckt bile rahatlıkla kullanıyorum ama benden sana tavsite toshiba i7 harika ekran kartı 2 gb alırsan i 7 tavsiye ederim tahmini 2000 fazla üstünde değil ama olmadı i 5 seriside alabilirsin asus güzel bir marka ama kullanmadığım için bilemiyorum dediğimi alırsan rahatlıkla kullanırsın hem istersn oyunda yükle önemli değil

Dikkate alıcam çok teşekkür ederim..