Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tasarımcı - İstanbul

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
Grafik tasarımcı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop - iyi
Freehand - iyi
Illustrator - az
Indesing - az
Mac + Pc

Not: Çok iyi biliyorum demek o konuyla ilgili bilmediğiniz birşey yok demektir.Dolayısıyla kullandığım programları iyi biliyorum ufakta olsa bilmediğim birşey vardır ama portfolyoma güveniyorum.Önüme gelen bir işte aa ben bunu yapamam yapmadım demedim ne geldiyse hakkını vemeye çalıştım.

İş deneyimi ve içeriği: Akıl Fikir Dükkanı - (2008-2010) Yardımcı Grafiker

Genel Reklam - (2010 - 2012) Grafik Tasarımcı

Descom Tekstil - (2012 - 2013) Grafik Tasarımcı (Aile şirketi olduğu için başka yerlerde çalışmak istiyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Sitedeki çalışmalarım staj zamanımdan.Dilerseniz mail adresinize gönderebilirim.

İşle ilgili açıklama: Son çalıştığım ajansta ağırlıklı olarak kolejlerle çalıştım. Broşür, katalog, afis, mailing, kitapçık, newsletter,iç mekan çalışmaları, branda, tabela ve daha birçok tasarım yaptım.Portfolyoma güveniyorum.

Not - Kesinlikle çalışmak istediğm yerler :Reklam ajansı veya firmanın kendi bünyesinde grafiker olmak.

Kesinlikle çalışmak istemediğim yerler: Dijital baskı, tabela, matbaa gibi yerler mail atmazsa sevinirim.

E-posta: busra_giritoglu@hotmail.com

Telefon: 0546 414 37 21

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

cunayta

🌱Yeni Üye🌱
Yeni yapılanan ajansa grafiker ihtiyacımız var.
Yerimiz Kadıköy Moda'da. CorelDraw bilginiz var mı?
İşlerinizi inceledim ilgilenirseniz;
cunayta@gmail.com
0532 460 8349

kadriye acar

🌱Yeni Üye🌱
grafiker arıyoruz. yerimiz ateşehir örnek mahallasinde.
düşünürseniz cv nizi - gönderiniz...

maxiday

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba başakşehirde bulunan ambalaj şirketimizin grafik departmanına grafiker arıyoruz servislerimiz mevcuttur sizin için uygunsa mail atınız.
maxiday_56@hotmail.com