Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler Konya Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
eve güzel bir buluşma oldu az ama öz oldu sizleri tanıdıgıma memnun oldum şimdi dışadayım akşama resimleri atmaya çalışacagım arkadaşlar

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
resimleri bekliyoruz biz bu mesleğin en dandirik kısmındayız sanırım gazete dizgi servisimi bööööööğ kere bööğğğğ antrenman var millet pistte kalkıyor ben burda çalışıyorum geziler düzenleniyor virajlar yapılıyor benim motorum gazete önünde yatıyor hadi hepsini geçtim grafikerler toplantı düzenliyorlar yine katılamıyoruz neyse bi dahaki sefere inşallah yönetimden ricam ben her pazar çalışıyorum şunu hafta için bi akşama filan alsak hatta ramazan yaklaştı evliya çelebide buluşmuşsunuz bi iftar düzenlesek süper bi şey olmas mı

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence birdaha böle birşey düzenlenmesin en azından konyada, daha gelişmek için çok çaba gösterilmeli yinede tanıştığım arkadaşlarımla güzel bir gündü sevgiler

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
arkadaşlar gelemediğim için çok üzgünüm. işin en kötü tarafı ise fotoğrafları bile çekemedik ziyan oldu koca gün. gelememe sebebim bu işti şahidim aranıza katılmış olan aktifmedya temsilcisidir:)

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nie düzenlenmesin ki bi daha böle bi şey anlamadım

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
gelenler gelemiyenlere anlatsın :D
seruvenist hariç gelmeyipte mazeret bildiren olmadı
ama unutmayın bir grafikerin en iyi dostu başka bir grafikerdir:)
gelen arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum gelemiyen arkadaşlarında canı sağolsun
onlarlada başka bir buluşmada görüşürüz artık

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
gelenler gelemiyenlere anlatsın :D
seruvenist hariç gelmeyipte mazeret bildiren olmadı
ama unutmayın bir grafikerin en iyi dostu başka bir grafikerdir:)
gelen arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum gelemiyen arkadaşlarında canı sağolsun
onlarlada başka bir buluşmada görüşürüz artık

kardeş 2. buluşmayı bir iftarda yapalım. malum biz bekar adamız evde yemek yapıp bekleyen yok. ayrıca ailemlede kalmıyorum onun için iftar buluşması çok işime gelir:))

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
kardeş 2. buluşmayı bir iftarda yapalım. malum biz bekar adamız evde yemek yapıp bekleyen yok. ayrıca ailemlede kalmıyorum onun için iftar buluşması çok işime gelir:))

bende bekar adamım yemek yapanımda yok malesef :D
onun için benimde işime gelir
bu sefer organizasyon senden ama seruvenist:D

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
valla organizasyonu ben yaparsam her gelen farklı bir mekanda iftar yapar:D bu organizasyon işlerini ben pek beceremiyorum nedense. zati onun için okuduğum bölümün halkla ilişkiler kısmını silip reklamcılık yönüne gittim:)

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
keşke gelseydiniz çok güzel bir gündü çok kişi olmasakda tasarımcı arkadaşların yanında ankaradan arkadaşlarım gelmişdi benim için güzel geçdi gelen arkadaşlarımı tanıdıgıma memnun oldum resimleri yarın sabah eklerim arkadaşlar malesef konya bazı yönlerden çok çok ilerlemesi gereken bir şehir...

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tamam konya ilerleyedursun biz resimleri görelim bir dahakine inşallah bende katılacağım

peki o zaman biz mustiyle bir iftar organizasyonu çıkartalım sanırım iftara katılım çok olacak

3 mesaj birden arka arkaya olacak ama iftar toplantısına bizim çıkardığımız iki gazetede ve diğer bi kaç yerel gazetede yer vermeyi düşünüyorum kameremanlardan boş olanı yakalarsam bi de televizyon haberiyle desteklesek hani bizi de tanısa şu konyanın halkı hep motorcuları arabacıları tanıttık halka ulaştırmaya çalıştık bi de bizi tanısınlar daha sonra bi gün herkes katılsın güzel bir mekanda computerlerimizle yaptığımız sevdiğimiz işlerle kamera karşısına geçelim olmas mıröportaj yapalım grafiker nedir? ne değildir? belli özellikleri var mıdır? çatlak oldukları doğru mudur? nasıl yaşarlar? ne yer ne içerler? onlarda mı koloni halinde yaşarlar filan bi mercek altına alalım olmas mı?

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
gece baya canın sıkılmış anlaşılan msjları sıralamışsın hondarslan :)
aslında güzel fikir böyle bir organizasyon yapabilirsen ben desteklerim

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
66499642bb5.jpg

59610621zr0.jpg

89764157vu6.jpg

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aynı Gün Organizasyonumuz Oldu. Umarım Sizde Keyifli Bir Gün Geçirmişsinizdir. Emeği Geçenlere Teşekkürler...

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
her ne kadar ayrı şehirlerde olsak da,
aynı ortamı ve havayı soluyor gibi hissettim :)
teşekkürler grafikerler.netin konya grubu :)

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
oo buda gayet keyifli geçmişe benziyor, emeği gecenlere teşekkürler...

Daha böyle nice toplantılar görebilirizi umarım...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben biraz önce buraya yazı yazmamışmıydım. :S

Dalgınlık sanırım. Arkadaşlar tebrik ederim sizide. Bir daha ki buluşmada aranızda olup yukarıda ki karelerde yerimi almayı canı gönülden istiyorum.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Ben biraz önce buraya yazı yazmamışmıydım. :S

Dalgınlık sanırım. Arkadaşlar tebrik ederim sizide. Bir daha ki buluşmada aranızda olup yukarıda ki karelerde yerimi almayı canı gönülden istiyorum.

ben zaten sen yoktun diye gitmedim dermişim:D ya şaka maka bir yana harbiden keyifli geçmişe benziyor. en çok yandığımda ne biliyormusunuz fotoğraf çekimine gittik diye bu organizasyona katılamadım ama fotoğrafta çekemedik doğan aksiliklerden ötürü. gün öldü sizin anlayacağınız:)

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
yusuf artık başka buluşmaya gelirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...