Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafikerler.net için küçük bir proje?

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşlar forumda gezinirken aklıma birşey geldi :)
sitemizin tasarımı çok güzel ama acaba biraz daha mı renk katsak diye düşündüm. yani her konu ana başlıklarının yanına konuyla alakalı küçük simgeler mi eklense? site yönetimine de soruyorum. konuyu buraya açtım ki "grafik tasarım" la alakalı olduğunu düşündüğüm için.
konu size saçma gelmesin diye küçük bir görsel de hazırladım. bir bakarsanız sevinirim :)
nasıl olur sizce??

Aklıma geldiği kadarıyla ekledim amaç görsel olarakta fikrimi beyan etmek :blush:

denemew.jpg

Benzer konular

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Konu hernekadar grafik tasarım olsada asıl yeri burası :)

Benim fikrimce gayet güzel olabilir önerin, fakat iki şekilde ele almalı konuyu,

1-) Teknik imkanlar
2-) İhtiyaç

Şimdi önerinizi yönetim bölümünde forum geliştirme kısmında paylaşacağım, tüm yöneticiler orda görüp tartışır. ;)

Teşekkürler!...

PowerClip

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence harika olur karışıklık biraz giderilmiş olur. ellerine sağlık meslektaşım...

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Konu hernekadar grafik tasarım olsada asıl yeri burası :)

Benim fikrimce gayet güzel olabilir önerin, fakat iki şekilde ele almalı konuyu,

1-) Teknik imkanlar
2-) İhtiyaç

Şimdi önerinizi yönetim bölümünde forum geliştirme kısmında paylaşacağım, tüm yöneticiler orda görüp tartışır. ;)

Teşekkürler!...

Teşekkür ederim. teknik imkanda sanırım pek sorun olmaz çünkü çok küçük boyutlarda yükleneceği için pek bir zararının olacağını düşünmüyorum :)
ama dediğiniz gibi yönetim görüp tartışsın :)
teşekkür ederim..

bence harika olur karışıklık biraz giderilmiş olur. ellerine sağlık meslektaşım...

Teşekkür ederimm..