Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler.net İçin Yaptığım Bir Reklam Çalışması

kck_1999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ben grafikerler.net için bir reklam çalışması yaptım yorumlarınızı bekliyorum...:tongueout::tongueout:
thumb_962087576.gif

Ayrıca istenilirse bunun normal boyutlarını site yönetimine verebilirim. Ama istenileceğini sanmıyorum.:sadsmile::sadsmile:

Benzer konular

Pelin grfk

🌱Yeni Üye🌱
Tek kelimeyle süper olmuş.. Niye istenmesin bence harika :))

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence "1"i daha baskın yapmalısınız. "HAYDİ KATILIN BİZE" deki İ'ler de uçmuş galiba.:) Bir de logodaki antenlerin arasındaki çizgileri eklemenizin amacı nedir? Ampul tellerini anımsatıyor.

İyi çalışmalar.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ellerinize sağlık fakat;
Ben tasarım namına hiç bir şey göremiyorum ne yazık ki kusura bakmayın :S
Font seçimi, yerleşim, renkler uyum halinde değil, göze hoş gelmeyi bırakın son derece kötü görünüyorlar...
Alt kısımdaki çizimde size mi ait?Hem bende pek bağdaştıramadım...
Saygılar

Son düzenleme:

kck_1999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tek kelimeyle süper olmuş.. Niye istenmesin bence harika :))
Çok Teşekkür Ederim....

Bence "1"i daha baskın yapmalısınız. "HAYDİ KATILIN BİZE" deki İ'ler de uçmuş galiba.:) Bir de logodaki antenlerin arasındaki çizgileri eklemenizin amacı nedir? Ampul tellerini anımsatıyor.

İyi çalışmalar.
Bilmem. Sanırım o benim bilgisayarımda kayıtlı vardı ve sanırım onu gece çizmiştim. Amaç sorma gece ben içmiş gibi oluyorum:rofl:

Ben tasarım namına hiç bir şey göremiyorum ne yazık ki kusura bakmayın :S
Font seçimi, yerleşim, renkler uyum halinde değil, göze hoş gelmeyi bırakın son derece kötü görünüyorlar...
Alt kısımdaki çizimde size mi ait?
O çizimin yarısı benim yarısı babamın. Babam anahatları çizmişti ben de renklendirme vs yaptım. Sonra Adobe'ye sattık (Bu arada babam İkariam Yönetim Takımında Grafik Tasarımcı). Bu şey Adobe Photoshop'ta ana arkaplanlardan biri olarak eklendi.

omergomer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅

İyi çalışmalar.
eh artık bana söz düşmüyorr :D
aynn sana katılıyorum tıpkısının aynısı :D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Bilmem. Sanırım o benim bilgisayarımda kayıtlı vardı ve sanırım onu gece çizmiştim. Amaç sorma gece ben içmiş gibi oluyorum:rofl:

O çizimin yarısı benim yarısı babamın. Babam anahatları çizmişti ben de renklendirme vs yaptım. Sonra Adobe'ye sattık (Bu arada babam İkariam Yönetim Takımında Grafik Tasarımcı). Bu şey Adobe Photoshop'ta ana arkaplanlardan biri olarak eklendi.

Şaşırtıcı gerçekten de ...

N.design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.stropiyerci.com
burdaki muhabbetin yaş ortalaması nı öğrenebilirmiyim ? (sonra adoba sattık) umarım öyledir...

omergomer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bak kardesim senin yazıların bana biraz sallıyosun gibi geldi ama neyse
kerimalma.jpg

böyle olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum..

kck_1999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
burdaki muhabbetin yaş ortalaması nı öğrenebilirmiyim ? (sonra adoba sattık) umarım öyledir...

Eğer bana inanmıyorsan benim mesajıma yorum yazma. Eğer satmamış olsak sana neden yalan söleim. Babam İkariam'da grafik tasarımcı dedim. Eğer nette araştırıp baksaydın nasıl profesyonel şeyler yapıldığını nasıl kaliteli şeyler çıkartıldığını anlardın. Bunu anlayınca da onu gerçekten de Adobe'ye satmış olduğumuzu anlayacaksın. Ayrıca bir ekleme akıl yaşta değil baştadır ve ben 13 yaşımdayım.:wink::wink:

N.design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.stropiyerci.com
Eğer bana inanmıyorsan benim mesajıma yorum yazma. Eğer satmamış olsak sana neden yalan söleim. Babam İkariam'da grafik tasarımcı dedim. Eğer nette araştırıp baksaydın nasıl profesyonel şeyler yapıldığını nasıl kaliteli şeyler çıkartıldığını anlardın. Bunu anlayınca da onu gerçekten de Adobe'ye satmış olduğumuzu anlayacaksın. Ayrıca bir ekleme akıl yaşta değil baştadır ve ben 13 yaşımdayım.:wink::wink:

zaten bu kendini bilmez ukala tavırlarını yaşına veriyorum...baba nın adını yazda araştırıp gerçek olup olmadığını teyid edelim...

kck_1999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bak kardesim senin yazıların bana biraz sallıyosun gibi geldi ama neyse
kerimalma.jpg

böyle olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum..

Önerin için sağol da bunu bir sonuç olarak düşünme. Benim grafik yaparken kullandığım sıralama şöyle:

1.Sallama şekilde bir çizim yapma (elle)
2.Bu şekli bilgisayara taratma (tarayıcım bayağı kaliteli iyi tarıyor. düzgün şekilde bilgisayara geçiyor.)
3.Bilgisayarda sallama bir çizim yapma
4.Bilgisayarda gerçek şeklini verme
5.Üzerine yazıları vs ekleme
6.Tasarımı sunma ve önerileri alma
7.Önerilere göre tasarıma son şeklini verme.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Siz üye olurken kurallarımızı okuduğunuza emin misiniz?
Yoksa okudum onaylıyorum ' u mecburiyetten mi işaretlediniz?
Aslında daha fazlada şey söylenebilir ama yaşına istinaden, konuyu es geçiyorum
başarılar dilerim
Saygılar

kck_1999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zaten bu kendini bilmez ukala tavırlarını yaşına veriyorum...baba nın adını yazda araştırıp gerçek olup olmadığını teyid edelim...

Mr. Blood takma adıyla ikariam forumunda oyun takımı bölümünde bulabilirsin.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence bu kadar üstüne gidilmesi gereken bir durum yok. Hele ki bu yaşta buraya çalışma koyma cesaretini gösteren bir üyenin kişiliğine saldırmaya varan yorumlara hiç gerek yok. Çalışma hakkında olurlar ve olmazlar söylenebilir ama sadece çalışma hakkında...

kck_1999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Siz üye olurken kurallarımızı okuduğunuza emin misiniz?
Yoksa okudum onaylıyorum ' u mecburiyetten mi işaretlediniz?
Aslında daha fazlada şey söylenebilir ama yaşına istinaden, konuyu es geçiyorum
başarılar dilerim
Saygılar

Tamam konuyu daha fazla uzatmamak için kapatıyorum. Bir de onu yazarken çok sinirlenmiştim. Bana ilk defa yalancı dendi. Özür Diliyorum.

Bence bu kadar üstüne gidilmesi gereken bir durum yok. Hele ki bu yaşta buraya çalışma koyma cesaretini gösteren bir üyenin kişiliğine saldırmaya varan yorumlara hiç gerek yok. Çalışma hakkında olurlar ve olmazlar söylenebilir ama sadece çalışma hakkında...

Teşekkür Ederim Abi

bu arada çalışmam üzerinde izinsiz oynama yaptığı için omergomer35 üyeye sitemlerimi bildiriyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Dikkat

Forum Kuralları Derki; Flood Yapmayın...

Ayrıca Babanız İkariam Kadrasında Görünmüyor...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Babanızla ilgilenenlerden değilim, ancak şanslı olduğunuzu düşünüyorum; 13 yaş için oldukça güzel. Çalışma hakkındaki eleştirileri dikkate almalısınız. Özellikle renk gibi detaylar öncelikle el atılması gereken konulardan. Önünüzde başarılı olacağınıza inandığım bir yol var. :) Bu arada ben de kızardım biri çalışmama el atsa, kimse yapmasın gerçekten saygılı bir hareket denemez. Başarılar.