Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Graphicturk Geri Dön!

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşlar çok yakın zamanda aramızdan ayrılan graphicturk yani mustafa abimiz için hep birlikte bir çağrı yapalım dedim. Bu nedenle bu konuyu açtım.

Mustafa abi geri dön!

Benzer konular

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Arada sitemizi ziyaret ediyor fakat o paylaşımlarını özledim.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Konunuz yanlış yerde Sayın Teknomod. Ankette bu konunun işi ne? Mustafa Abi'nin geri dönmesini istiyor musunuz yoksa istemiyor musunuz deseniz neyse.:)

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Konunuz yanlış yerde Sayın Teknomod. Ankette bu konunun işi ne? Mustafa Abi'nin geri dönmesini istiyor musunuz yoksa istemiyor musunuz deseniz neyse.:)

Anket bölümüne açmamın sebebi o insanlar düşüncelerini ifade ettikleri için olumlu/olumsuz yorum alabiliriz. Bu nedenden dolayı konunun yerini burası uygun buldum.

işi gücü vardır rahat bırakın adamı :)
Biz sadece geri gelmesini istiyoruz. işlerini bırakmasını istemiyoruzki.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu nasıl bir konudur?

Sevgili graphicturk işleri ile ilgili zaman zaman foruma girememektedir. Forumdaki yetkilerini de bu sebepten ötürü kendi rızası ile alınmasını çünkü bu dönemde pek fazla giremeyeceğini belirtmiştir.

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu nasıl bir konudur?

Sevgili graphicturk işleri ile ilgili zaman zaman foruma girememektedir. Forumdaki yetkilerini de bu sebepten ötürü kendi rızası ile alınmasını çünkü bu dönemde pek fazla giremeyeceğini belirtmiştir.

O konuda şüphemiz yok zaten fakat arada burayada uğraması için bu konuyu açtım.